دسته‌ها
گجت

ساعت هوشمند

پگاه آی تی وب سایتی برای ارائه بروزترین اخبار تکنولوژی و فناوری برای شماست. که در زمینه آموزش , معرفی گجت , اپلیکیشن , تلفن های هوشمند و تازه های سیستم عامل های معروفی مانند اندروید و اپل و موضوعات جذاب دیگری در زمینه فناوری فعالیت دارد . از این رو سعی داریم در این مقاله به بررسی ساعت هوشمند بپردازیم.

ساعت هوشمند

با پیدایش تلفن های هوشمند و سیستم های عامل های مخصوص آنها ساخت گجت های پوشیدنی نیز توسعه پیدا کرد. که از جمله آنها می توان به ساعت های مچی هوشمند اشاره نمود. شرکت های مختلفی سعی بر این داشتند تا بازار رقابت را از رقبای خود بگیرند و در زمینه تولیدات محصولات پوشیدنی هوشمند فعالیت زیادی نموده اند. از جمله بزرگترین آنها می توان به شرکت اپل و سامسونگ اشاره نمود.

ساعت های هوشمند را می توان نوعی کامپیوتر بحساب آورد که تمام مشخصات آن را دارد ازجمله ورودی / خروجی / سیستم محاسبات و منطق / حافظه اصلی و جانبی و هر آنچه یک سیستم کامپیوتری احتیاج دارد. نمایان تری کاری که ساعت های هوشمند انجام می دهند نمایش زمان و تاریخ است اما هر آنچه شما با گوشی های هوشمند خود را انجام می دهید می توانید از یا ساعت مچی هوشمند هم انتظار داشته باشید.

 

ساعت هوشمند

 

از زمان ارائه اولین ساعت هوشمند به بازار تا امروز تحولات زیادی در کیفیت و امکانات آنها بوجود آمده که جدابیت آنها را برای مصرف کننده بیشتر کرده. از جمله امکانات جذابی که ساعت های هوشمند برای کاربران خود فراهم می کنند امکان اتصال به گوشی های هوشمندشان می باشد. این کار اجازه ارسال و دریافت پیامهای و نوتیفیکیشن های کاربران را بخوبی فراهم می کند. اتصال به اینترنت و ارسال و دریافت در شبکه جهانی , ساعت های هوشمند را به دوستانی همیشگی در زندگی کاربران تبدیل کرده است.

ساعت هوشمند

البته قیمت بالای ساعت های هوشمند امکان خرید آنها را برای همه فراهم نکرده و هنوز نتوانسته اند جای وسایلی همچون گوشی های هوشمند را بگیرند اما در سال های اخیر شرکت های مختلفی در کشور چین طبق قاعده کاری خود تولیدات فیک و کپی با کیفیت های مختلفی از محصول اصلی را روانه بازار کرده اند. قیمت هایی که خرید آنها را برای همه امکان پذیر می کند ولی با کیفیت های بسیار پایین تر.

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *