جدیدترین مدل هدست سونی پلی استیشن

شاید بتوان گفت که همه با نام سونی این شرکت پر آوازه ژاپنی آشنا هستند. سونی در زمینه های مختلف الکترونیک و ساخت گجت ها از پیشگامان صنعت می باشد. یکی از پرطرفدارترین محصولات سونی , پلی استیشن آن است که در سرتاسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. این شرکت در راستای واقعی تر کردن بازیهای کامپیوتری هدست های واقعیت مجازی خود را روانه بازار نموده و اخیرا از جدیدترین مدل هدست سونی پلی استیشن VR رونمایی کرد تا کاربران خود را بیشتر به دنیای واقعیت مجازی امیدوار کند.

جدیدترین مدل هدست سونی پلی استیشن

کاربان پس از مدت یکسال تغییراتی اندک ولی مهم در تولید مدل هدست سونی پلی استیشن سونی را مشاهده نمودند. کابل اصلی آن با بدنه ادغام شده و بطور ماهرانه ایی در پشت هدست قرار گرفته تا برای استفاده راحت تر باشد و آویزان بودن آن برای کاربران آزار دهنده نشود. نسخه جدید واحد پردازنده باعث شده تا از تکنولوژی HDR پشتیبانی شود که در این حالت می توان بدون نیاز به قطع واحد پردازنده محتوای اچ در آر را بر روی تی وی مشاهده نمود.

جدیدترین مدل هدست سونی پلی استیشن

بسیاری از ویژگیهای این نسخه با نسخه قدیمی هدست سونی پلی استیشن سونی VR یکسان است. طبق آخرین اظهار نظر سونی قیمت نسخه جدید برابر با نسخه قدیمی است. چون کابل‌های CUH-ZVR1 و CUH-ZVR2 با یکدیگر فرق دارد شما قادر نیستید واحد های پردازنده نسخه های قدیمی با نسخه جدید را تعویض کنید. اما برای استفاده می توان گفت که تمامی بازیهای پلی استیشن VR نسخه قدیمی و نسخه جدید با یکدیگر سازگاری دارند.

جدیدترین مدل هدست سونی پلی استیشن

اگر بخواهید تفاوت نسخه قدیمی با نسخه جدید را در حین خرید متوجه شویم کافیست در هنگام خرید به بسته بندی آن توجه نمائید. و با دقت بر روی شماره مدل و شماره چاپ شده بر روی جعبه به تفاوت آنها پی خواهید برد. شماره نسخه پلی‌استیشن VR قبلی CUH-ZVR1 و شماره نسخه جدید CUH-ZVR2 می باشد و طرح روی جعبه نشان از یکپارچگی ظاهری هدست خواهد داشت.

جدیدترین مدل هدست سونی پلی استیشن

جدیدترین مدل هدست سونی پلی استیشن

 

م.خاشعی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *