دسته‌ها
گجت

رونمایی هواوی آنر روتر 2 و نسخه 3 در 1 آنر روتر

هواوی آنر روتر 2 (Huawei Honor Router 2) و نسخه 3 در 1 آنر روتر (Huawei 3-in-1 Honor Router) معرفی شدند . گرچه جزئیات بیشتری از رونمایی هواوی آنر روتر 2 و نسخه 3 در 1 آنر روتر مشخص نشد اما گفته شده که می توان به دلیل چند لایه طراحی شدن Huawei 3-in-1 Honor Router می توان هر یک از گجت های آن را در اتاق های مختلف خانه قرار داد که بدین وسیله پوشش دهی آن تا حد بالایی افزایش خواهد یافت.

رونمایی هواوی آنر روتر 2 و نسخه 3 در 1 آنر روتر

با این وجود احتیاجی برای تقویت کننده های وای فای نیاز نیست. در این محصول جدید بهینه سازی های هوشمند شبکه وجود دارد و مضاف بر آن توانایی پیدا کردن بهترین مکان برای پوشش دهی بهتر می باشد. یکی از ویژگیهای قابل توجه این روتر پشتیبانی از شبکه 5G است. و با استفاده از یک اپلیکیشن می توان آن را توسط گوشی هوشمندتان مدیریت و کنترل نمائید.

رونمایی هواوی آنر روتر 2 و نسخه 3 در 1 آنر روتر

در حال حاضر پیش فروش نسخه 3 در 1 آنر روتر (Huawei 3-in-1 Honor Router) شروع شده و دوستداران آن می توانند از تاریخ 1 نوامبر (10 آبان) با قیمتی در حدود 137 دلار آن را سفارش دهند. لازم به ذکر است قیمت هواوی آنر روتر 2 نیز در حدود 38 دلار برآورد شده .

رونمایی هواوی آنر روتر 2 و نسخه 3 در 1 آنر روتر

با توجه به تکنولوژی های جدید و گجت های ساخته شده پیش بینی می شود در آینده ایی نزدیک در اکثر خانه ها از گجت های روز استفاد شود. این امر باعث سهولت در کارهای روزمره زندگی ما می گردد. شرکت های بزرگی مانند هواوی Huawei برای پیدا کردن محصولات آینده خود سعی می کنند طراحی هایی انجام دهند تا کارهای ما راحت تر انجام گیرد این مسئله بصورت خود آگاه باعث می گردد محصولات تولید شده آنها توسط مشتریان خریداری شوند.

رونمایی هواوی آنر روتر 2 و نسخه 3 در 1 آنر روتر

همانگونه که مطلع هستید محصولات هواوی در بازار با قیمت های مناسبی عرضه می گردد. این سیاست کلان این شرکت است تا بتواند بازار بیشتری را از رقیای خود بدست آورد. رونمایی هواوی آنر روتر 2 و نسخه 3 در 1 آنر روتر نیز با قیمت مناسب نشان از سیاست گذاری های قبلی آن دارد.

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *