دسته‌ها
متفاوت

زرین پال

زرین پال امکان انجام تراکنش های مالی را برای کاربران فضای مجازی بصورت ساده و امن انجام می دهد. زرین پال برای فروشندگان اینترنتی امکان درگاه مالی را فراهم می آورد تا بتوانند با مشتریان خود بخوبی تعامل مالی داشته باشند. مازول هایی برای فروشگاه هایی که از اسکریپت های آماده مانند اپن کارت, پرستا شاپ, وردپرس و … استفاده می کنند در نظر گرفته شده و اگر شما از اسکریپت های اختصاصی استفاده می کنید نیز می توانید از کدهای مخصوص زرین پال برای اتصال به درگاه و پرداخت آنلاین استفاده نمائید.

زرین پال
زرین پال

افزودن چندین درگاه پرداخت به وب سایت توسط ماژول های زرین پال از امکانات خوب این سرویس اینترنتی است. خریداران بدور از نگرانی های امنیتی می توانند از طریق درگاه های زرین پال اقدام به خرید نمایند و فروشندگان نیز فارغ از هیاهوی پرداخت های غیر متمرکز می توانند از طریق مازول های طراحی شده دریافت های آنلاینی از وب سایت خود داشته باشند. نو آوری , امنیت و سهولت استفاده از ویژگیها این سرویس پرداخت اینترنتی است. این شرکت در ارائه پرداخت آنلاین به همراه ضمانت برای فروشنده و خریدار پیشتاز بوده و تا بحال در سراسر ایران فروشگاه های اینترنتی مختلفی از سرویس های آن استفاده می کنند.

زرین پال
زرین پال

شاید زرین پال را بتوان نمونه ایرانی موفق مانند پی پل دانست. که سهم بزرگی در تراکنش های مالی تجارت الکترونیک جهان دارد. البته به دلایل مختلفی متاسفانه این شرکت در اردیبهشت ماه سال 1395 فیلتر شد که این امر باعث اختلال زیادی در درگاه های پرداخت گردید البته با پیگیریهای شرکت رفع فیلتر گردید. از افتخارات این شرکت مالی می توان به کسب جایزه بهترین تیم فنی بین استارت‌ آپ‌ های ایرانی در سال 1393 اشاره نمود همچنین به عنوان اول و بهترین سرویس مالی و بانکی در جشنواره وب و موبایل ایران در سال‌های 1393 و 1394 معرفی گردید.

زرین پال
زرین پال

زرین کارت نیز از خدمات ویژه این شرکت بزرگ مالی است. این کارت بانکی به نام کاربر صادر می گردد. و تمام ویژگیهای کارت های شتاب از جمله , برداشت وجه از دستگاه خود پرداز , خرید از کارت خوان های شاپرک , خرید از درگاه های اینترنتی شاپرک را دارد.

درگاه پرداخت اینترنتی از طریق افزونه زرین پال برای همه فروشگاه های اینترنتی قابل استفاده است. کارمزد زرین پال بر اساس تراکنش های مالی شما می تواند متفاوت باشد. برای آموزش زرین پال می توانید به سایت رسمی آن مراجعه فرمائید.

 

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *