دسته‌ها
متفاوت

رضا پرستش

رضا پرستش در 30 آبان سال 1371 در شهر تهران متولد شد هم اکنون او 25 ساله است و 1 متر و 69 قد و 75 کیلو وزن دارد او به دلیل شباهت بسیاری که با لیونل مسی بازیکن معروف آرژانتین و بارسلونا دارد  معروف شد. او به بدل مسی معروف است. حواشی زیای در رابطه با سفر پرستش به اسپانیا برای دیدار با مسی ایجاد شد. که باعث دلخوری برخی کاربران ایرانی و هجوم به صفحه اینستاگرام مسی گردید.

رضا پرستش
رضا پرستش

او در ابتدا خود قبول نداشت که شبیه مسی است ولی به درخواست پدرش لباس های آرژانتین و بارسلونا را به تن کرد و عکس گرفت و این عکس ها را برای رسانه ها فرستاد که باعث جلب توجه رسانه ها به خود شد و پیشنهاد های بسیاری برای انجام کارهای تبلیغاتی شد اما خود او به صورت گزینشی کار کرده و عنوان میکند که دوست دارد که به جای عکس گرفتن و شرکت در تبلیغات کارش را در هنر وسینما جلو ببرد. او خود بیان میکند که تحقیقات زیادی کرده و متوجه شده که مسی هیچ بدلی ندارد و او تنها بدل مسی در دنیاست.

رضا پرستش
رضا پرستش

در ایران او را با لقب هایی از قبیل مسی ایرانی و یا رضا لئو میشناسند و مردم زیادی خواستار گرفتن عکس های یادگاری با او هستند به طوری که دراردیبهشت  سال96  در شهر همدان به دلیل ازدیاد جمعیت او  به کلانتری منتقل شد.

رضا پرستش
رضا پرستش

شباهت بسیار او با مسی باعث گردید تا توییتر اسپرت بریتانیا عکس او را با عکس مسی اشتباه بگیرد. او در 31 خرداد 1396 به کویت سفر کرد و در کویت با کاسیاس دروازه بان اسبق تیم رئال مادرید دیدار کرد، همچنین او به بارسلون سفر نمود  و در دیدار بارسلون – مالاگا حاضر شد. حضور او در نیوکمپ بسیار خبرساز شد و بارها تصویر او از دوربین های تلویزیونی پخش گردید و توجه رسانه ها و مردم  را به خود جلب کرد.

رضا پرستش
رضا پرستش

لیونل مسی به حضور او واکنش نشان داد و رضا پرستش را مورد بی توجهی و بی مهری خود قرار داد و این بی مهری سوژه ی بسیاری از خبرگذاری ها شد و حتی در کشور خودش نیز او دچار بسیاری از حواشی ها گردید. بیوگرافی رضا پرستش برای بسیاری از کاربران مجازی جالب است. و بدنبال اینستاگرام آن هستند. instagram.com/rezaparastesh . رضا علاقه زیادی به فوتبالیست ها دارد.

رضا پرستش
رضا پرستش

Reza Parastesh looks so much like the five-time Ballon d’Or winner that police in the city of Hamaden brought him to their station and impounded his car because of the commotion he was causing on the streets. Apparently, too many people were stopping and requesting to take pictures with Parastesh, who has become a bit of a star and, to quote the BBC, is fully booked with media interviews and has even landed modelling contracts

از امین اردانی

وی فارغ التحصیل نرم افزار و عاشق نوشتن بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *