دسته‌ها
متفاوت

پورن porn

پورن به معنی روسپی اشاره بر رفتارهای جنسی دارد. این رفتارها اگر در چهارچوب انسانی قرار نداشته باشد از نظر جوامع سالم مورد قبول نیست . تجسم و نمایش رفتارهای جنسی به منظور ارضا و تحریک را بصورت کلی پورنوگرافی گویند. اگر مسائل مربوط به رفتارهای جنسی کنترل شده نباشد بدلیل لذت فراروان سکس , این عمل بصورت افراطی و خشونت آمیز در خواهد آمد. این گونه مسائل با دین ,فرهنگ و آداب و رسوم هر جامعه ایی رابطه کاملا مستقیم دارد. متاسفانه امروزه تماشای فیلم پورن برای برخی جوانان امری عادی شده.

پورن porn
پورن porn

پول و سکس از جمله مشغولات زندگی بشر بوده که رابطه مستقیم با قدرت هر شخصی دارد. از دیر باز تا کنون روابط جنسی مورد توجه نوع بشر بوده این روابط اگر در چهارچوب پذیرفته شده قرار داشته باشد بسیار مهم و ضامن بقاء انسان است در غیر اینصورت به هرج و مرج بزرگی تبدیل خواهد شد. نقاشی هایی که در غارها از زمان های قدیم در مورد سکس و روابط بین مردم بوده مبین اهمیت موضوع است.

پورن porn
پورن porn

سکس عامل بزرگی در جهت استحکام خانواده و یا در جهت معکوس آن و فروپاشی کانون خانواده تاثیر مهمی دارد. در هر خانواده ایی شریک زندگی انتظار روابط جنسی را از همسر خود دارد که اگر این روابط بدرستی انجام پذیرد منجر به دوام و اگر بصورت های دیگری تحریکات جنسی انجام گیرد به برهم خودن رابطه منجر می گردد. این مسئله در دنیای کنونی و با توجه به استفاده از تکنولوژی های جدید کامپیوتری بیشتر مشاهده می گردد.

پورن porn
پورن porn

با مراجعه به دادگاه های خانواده و ریشه یابی مسائل با توجه به آمارها , قسمت عظیمی از شکست های ازدواجی به مسائل جنسی منجر می گردد. مسائلی که به دعوای بین زوجین و دور شدن تدریجی انجام می پذیرد. اگر الگوهای صحیحی از روابط جنسی فارغ از تابوهای موجود در جامعه برای جوانان تعریف گردد مطمئنا نقش به سزایی در سلامت جنسی جامعه خواهد داشت.

 

پورن porn
پورن porn

نقش آموزش در جامعه بسیار مهم است . در مدارس بایستی آموزش های صحیحی برای نوجوانان در نظر گرفته شود. چرا که در این سن با توجه به فیزیک بدنی و تغییرات آن احتمال منحرف شدن از مسیر در خصوص مسائل جنسی بیشتر از سال های دیگر است. تابوهایی که بصورت تعارفات رسوم و فرهنگ برای هر جامعه ایی وجود دارد ممکن است سرنوشت یک نوجوانان را در مسیر اشتباه کاملا تغییر دهد.

پورن porn
پورن porn

در این راستا به مسئولین جامعه توصیه می شود با فرهنگ سازی صحیح و ایجاد بستر های مناسب اقتصادی زمینه تشکیل خانواده را برای مردم فراهم آورند چرا که از جمله ریشه های رفتارهای غلط جنسی عدم ازدواج و کنترل نکردن غرایز طبیعی است. بزرگترین مشکل عادت به انجام اینگونه رفتارهاست که دلیل اصلی و مهم ان لذت آن است. شما نمی توانید از کسی که عادت به لذت بردن داشته بخواهید ترک عادت کند پس بهتر است این گونه رفتارها را جهت دهی کرده تا باعث مشکلات عدیده ایی در جامعه نگردد.

پورن porn
پورن porn

متاسفانه صنعت پورن در دنیا گردش مالی چند میلیاردی داشته و به هر شکل قصد دامن گیر کردن افراد را دارد. در این رابطه ورود کودکان به این صنعت برگ بسیار کثیفی از این فعالیت را رقم زده. که بایستی به هشدار به خانواده ها سعی شود از کودکان و نوجوانان در مقابل سکس محافظت گردد. پول و لذت بزرگترین عوامل این ناهنجاری های رفتاری اجتماعی هستند که بایستی آموزش صحیح با آن مقابله شود.

 

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *