دسته‌ها
متفاوت

پردرآمدترین مشاغل خارج از ایران

پردرآمدترین مشاغل خارج از ایران الزاما بر اساس تحصیلات دانشگاهی نیستند بلکه بر اساس نیاز مردم به آن حرفه می باشد. شما با نگاهی به شغلهای آزاد پردرآمد در ایران در خواهید یافت که بسیاری از آنها کاذب هستند. این در حالیست که پردرآمدترین مشاغل در خارج از ایران بر اساس کاریست که انجام می شود و بهره ایی به دیگران می رسد. البته تعریف شغل پردرآمد ایران با خارج از ایران متفاوت است و میزان آن بستگی به کشور مورد نظر می باشد. برخی از پردرآمدترین شغل های خارج از ایران بسیار ساده هستند و برای فراگیری و تحربه در آنها نیاز به فعالیت های زیاد نیست. ما در اینجا 8 کسب و کار ساده ولی پر درآمد در خارج از ایران را معرفی می کنیم.

 

مربی ورزش شخصی
مربی ورزش شخصی

مربی ورزش شخصی :

این شغل یکی از شغل های ساده جهان است که برای شخص در آمدی بیش از 20000 دلار در سال داشته باشد. البته میزان این درآمد به تجربه و نوع رشته ورزشی داوطلب بستگی دارد. ولی هر کسی می تواند با گذراندن دوره های مربیگری به درآمد خوبی دست پیدا کند.

 

مهماندار پرواز
مهماندار پرواز

مهماندار پرواز :

پس از گذراندن دوره ایی کوتاه شما می توانید مهماندار هواپیما شوید و بدون انجام کارهای سخت روزانه , هر روز به نقاط مختلف دنیا سفر کنید . مهماندار پرواز درآمدی در حدود 25000 دلار می تواند داشته باشد که بر اساس تجربه و خطوط هوایی میزان این دستمزد متغییر است.

 

تست کننده‌ بازی های کامپیوتری
تست کننده‌ بازی های کامپیوتری

تست کننده‌ بازی های کامپیوتری :

این افراد کسانی هستند که از طریق بازی کردن پول در می آورند. بازی و لذت به همراه درآمدی در حدود 30000 دلار در سال . البته این افراد گیمرهای با تجربه ایی هستند که سعی می کنند مشکلات بازی ها را متوجه شوند و در اختیار سازندگانشان قرار دهند.

 

راهنمای تور
راهنمای تور

راهنمای تور :

راهنماهای تور بایستی کارکتر خوش برخورد و دلپذیر داشته باشند. کار این افراد سخت نیست و همیشه به گشت و گذارند. اگر این افراد هیجان و شور لازم برای انرژی دادن به مسافران را داشته باشند می توانند در این شغل موفق بوده و درآمدی بیش از 30000 دلار در سال عاید خود کنند.

 

هنرمند
هنرمند

هنرمندان :

اگر شما هنرمند هستید بسته به هنری که دارید می توانید درآمد خوبی داشته باشید. معمولا کار هنرمندان از نظر فیزیکی مشکل نیست بطور مثال یک نقاش خوب می تواند ساعتی 2000 دلار درآمد داشته باشد. این بدلیل ارزش دادن به هنر در کشورهای پیشرفته جهان است.

 

ترانه‌سرا
ترانه‌سرا

ترانه‌سرا :

اگر ترانه سزایی چیره دست باشید می توانید در خارج از ایران درآمدی بیش از 36000 دلار در سالخارج از ایران بدست آورید. این بدین معنی نیست که هر ترانه سرایی این درآمد را دارد ولی پتانسیل بدست آوردن آن وجود دارد.

 

ماساژ درمانگر
ماساژ درمانگر

ماساژ درمانگر :

ماساژورهای حرفه ایی در خارج از ایران درآمد بسیار خوبی دارند. برخی از آنها در سال بیش از 40000 دلار درآمد داشته و مشتریان ثروتمند زیادی را مداوا می کنند. مطمئنا برای انجام این حرفه نیاز به آموزش حرفه ایی و مجوزهای لازم می باشد ولی با توجه به درآمد آن ارزش تلاش را دارد.

 

بینایی‌سنجی
بینایی‌سنجی

بینایی‌سنجی :

بینایی‌سنجی شغلی تخصصی است که نیاز به تحصیلات بیشتری نسبت به شغل های معرفی شده بالا دارد . اما با کسب تحصیلات و تجربه شما می توانید درآمدی بیش از 80000 دلار در سال داشته باشید.

پر درآمد ترین شغل های جهان در سال 2018

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *