مشاوره جنسی

مشاوره جنسی برای حل مشکلات زناشویی بسیار مهم و هائز اهمیت است. اگر زوجی که در حل مسائل خود با مشکلاتی به ظاهر حل نشدنی روبرو هستند مشاوره زناشویی انجام دهند با زندگی آرامتر و بهتری روبرو خواهند شد. برخی سازمان ها مشاوره زناشویی آنلاین و حتی مشاوره جنسی رایگان برای کاربران فضای مجازی فراهم آورده اند , چرا که با حل این مشکلات ,تاثیر بهتری بر سلامت جامعه می گذارند.

مشاوره جنسی

مشاوره جنسی

بی شک هر زوجی , بخصوص در اوایل زندگی با مشکلات زیادی روبرو هستند. این مشکلات می تواند در هر زمینه ایی باشد. برخی از مسائل قابل گفتگو با دیگران می باشد ولی بدلیل برخی تابوها در فضای فرهنگی هر جامعه ایی نمی توان برخی از آنها را بصورت عمومی بازگو و بررسی کرد. مسائل و مشکلات جنسی نیز از همین دسته مواردی هستند که نمی توان آنها را بصورت عمومی بیان نمود.

برخی از این مشکلات عبارتند از:

 • کم بودن میل جنسی همسر
 • کوچیک بودن آلت
 • مشکل زود انزالی
 • سکس مقعدی
 • عدم عشق بازی حین نزدیکی
 • مشکل در ارتباط جنسی
 • اختلال نعوظ
 • درد زیر شکم در رابطه جنسی
 • کاهش میل جنسی
 • میل جنسی زیاد همسر
 • عدم علاقه به رابطه زناشویی
 • بی اعتنایی به رابطه

 

مشاوره جنسی

مشاوره جنسی

این مشکلات بگونه ایی هستند که اگر در اوایل شکل گیریشان حل نشوند می توانند در آینده باعث عواقب جبران ناپذیری گردند. برای حل این مسائل بهتر است از مشاوره های با تجربه در زمینه مسائل جنسی کمک گرفته شود. شما اگر در رابطه جنسی خود با مشکلاتی روبرو هستید نمی توانید آن را برای نزدیکان خود با همسرتان بازگو کنید این مسئله علاوه بر از بین رفتن حرمت ها تاثیر عملی هم ندارد.

مشاوره جنسی

مشاوره جنسی

بازگو کردن مطالب برای کسانی که اطلاعات علمی کاملی ندارند به جز اتلاف وقت فایده چیزی عاید شما نمی کند. از این رو مشاوران خبره ایی وجود دارند که با در نظر گرفته تجربیات کاری و علمی خود می توانند به شما کمک کنند. نظرات این افراد به زوجین کمک می کند تا توقعات خود را با واقعیات مطابق کنند. اختلاف زمانی رخ می دهد که یکی از طرفین بصورت غیر واقعی نیازهای خود را طلب کند. و تشخیص معیار صحیح برای برطرف کردن نیاز به عهده مشاور می باشد.

مشاوره جنسی

مشاوره جنسی

اختلافات زوجین

بسیاری از مشکلات زوجین بر اساس نا آگاهی و سوء تفاهمات شکل می گیرد. که با بررسی اصولی و عنوان آن نزد مشاور باتجربه این سوء تفاهمات برطرف می گردد. اگر این مسائل به ظاهر ساده در نخستین روزها حل نشود چه بسا با ناهنجاری های اخلاقی و جنسی زوج ها مواجه شویم. از این رو بهتر است در حل چنین مسائلی جدی عمل کنیم.

مشاوره زناشویی

مشاوره زناشویی

مشاوره زناشویی آنلاین

ممکن است در یک خانواده یکی از زوجین با رفتن به دفتر مشاور مخالفت کند . شما می توانید برای پایداری بیشتر زندگیتان خود به تنهایی این کار را انجام دهید و یا از طریق سایت های مرتبط مشاوره زناشویی آنلاین معتبری گرفته و در جهت بهبود سلامت زندگی تان تلاش کنید. چه بسا که برخی از این سرویس ها مشاوره جنسی رایگان می باشند.

مشاوره زناشویی

مشاوره زناشویی

به یاد داشته باشید که در هر خانواده ایی مشکلات زناشویی وجود دارد و خانواده ایی که بتواند با دیدی باز با این مسائل روبرو شود می تواند آینده ایی روشن تر برای خود و دیگر اعضای خانواده رقم بزند. و این مسئله با درمیان گذاشتن آن با افراد خبره و با تجربه امکان پذیر می باشد. حل مسائل و روابط جنسی تاثیر بسیار زیادی در حل دیگر مشکلات زندگی شما خواهد داشت.

مشاوره جنسی رایگان

مشاوره جنسی رایگان

 

م.خاشعی

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

 1. اسفند ۲۷, ۱۳۹۶

  […] یافتن همسر ایدآل با تکیه بر روش های علمی نوین و همچنین مشاوره های جنسی میسر می […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *