دسته‌ها
متفاوت

محسن افشانی

محسن افشانی Mohsen Afshani بازیگر و مجری تلویزیون، تهیه‌کننده و کارگردان ایرانی , زاده گلپایگان اصفهان و بزرگ شده تهران است . حاشیه های زندگی او باعث شد تا اطلاع از بیوگرافی محسن افشانی برای بسیاری جذاب گردد. عکس جدید محسن افشانی و در خارج از کشور در سوژه بسیاری از رسانه ها شد. همچنین تصاویر منتشر شده از محسن افشانی و همسرش حواشی بیشتری برای وی در پی داشت.

محسن افشانی
محسن افشانی

افشانی کار خود را با برنامه های آستانه ، ما دوتا و سلام بهار به عنوان مجری آغاز کرد. و پس از آن وارد عرصه بازیگری و کارگردانی و تهیه کنندگی شد. فیلم کیمیا و خاک نخستین تجربه سینمایی افشانی بود. رشته تحصیلی افشانی مهندسی مکانیک با گرایش حرارت و سیالات بوده که ارتباطی با سینما و کار های هنری نداشته .

 

Mohsen Afshani
Mohsen Afshani

چند سال پیش افشانی عکسی را با دختری منتشر نمود و خبر از ازدواج با وی داد ولی پس از مدتی خبر از قطع رابطه با وی داد . و پس از حواشی بسیار در سال 96 خبر ازدواج رسمی خود را منتشر کرد.

محسن افشانی و همسرش
محسن افشانی و همسرش

وی بارها گفته در شبکه های اجتماعی او را تهدید می کنند و به همین دلیل باعث شده تا از بادیگارد استفاده نماید. افشانی از علاقه خود به لباس های مارک دارد و ساعت های برند خبر داده و گفته در عین حال به اعتقادات مذهبی خود پایبند است. اتفاقات زیادی مانند ماجرای استوری او , مدتی سوژه کاربران فضای مجازی بود.

بیوگرافی محسن افشانی
بیوگرافی محسن افشانی

افشانی در چند سری مجری برنامه ماه عسل بود ولی نتوانست بخوبی بدرخشد و گوی و میدان را به علیخانی سپرد. علاقه او به فوتبال زیاد است و سابقه بازی در تیم دسته دو تهران را دارد. بسیاری از رفتار متضاد وی مانند سفر های تفریحی به خارج از کشور از یک سو و سفر های زیارتی او از سوی دیگر تعجب می کنند. در حال حاضر حرفه افشانی بازیگری ست.

 

عکس جدید محسن افشانی
عکس جدید محسن افشانی

اینستاگرام محسن افشانی

 

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *