محسن افشانی

محسن افشانی Mohsen Afshani بازیگر و مجری تلویزیون، تهیه‌کننده و کارگردان ایرانی , زاده گلپایگان اصفهان و بزرگ شده تهران است . حاشیه های زندگی او باعث شد تا اطلاع از بیوگرافی محسن افشانی برای بسیاری جذاب گردد. عکس جدید محسن افشانی و در خارج از کشور در سوژه بسیاری از رسانه ها شد. همچنین تصاویر منتشر شده از محسن افشانی و همسرش حواشی بیشتری برای وی در پی داشت.

محسن افشانی

محسن افشانی

افشانی کار خود را با برنامه های آستانه ، ما دوتا و سلام بهار به عنوان مجری آغاز کرد. و پس از آن وارد عرصه بازیگری و کارگردانی و تهیه کنندگی شد. فیلم کیمیا و خاک نخستین تجربه سینمایی افشانی بود. رشته تحصیلی افشانی مهندسی مکانیک با گرایش حرارت و سیالات بوده که ارتباطی با سینما و کار های هنری نداشته .

 

Mohsen Afshani

Mohsen Afshani

چند سال پیش افشانی عکسی را با دختری منتشر نمود و خبر از ازدواج با وی داد ولی پس از مدتی خبر از قطع رابطه با وی داد . و پس از حواشی بسیار در سال 96 خبر ازدواج رسمی خود را منتشر کرد.

محسن افشانی و همسرش

محسن افشانی و همسرش

وی بارها گفته در شبکه های اجتماعی او را تهدید می کنند و به همین دلیل باعث شده تا از بادیگارد استفاده نماید. افشانی از علاقه خود به لباس های مارک دارد و ساعت های برند خبر داده و گفته در عین حال به اعتقادات مذهبی خود پایبند است. اتفاقات زیادی مانند ماجرای استوری او , مدتی سوژه کاربران فضای مجازی بود.

بیوگرافی محسن افشانی

بیوگرافی محسن افشانی

افشانی در چند سری مجری برنامه ماه عسل بود ولی نتوانست بخوبی بدرخشد و گوی و میدان را به علیخانی سپرد. علاقه او به فوتبال زیاد است و سابقه بازی در تیم دسته دو تهران را دارد. بسیاری از رفتار متضاد وی مانند سفر های تفریحی به خارج از کشور از یک سو و سفر های زیارتی او از سوی دیگر تعجب می کنند. در حال حاضر حرفه افشانی بازیگری ست.

 

عکس جدید محسن افشانی

عکس جدید محسن افشانی

اینستاگرام محسن افشانی

 

م.خاشعی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *