دسته‌ها
متفاوت

مهدی قائدی

مهدی قائدی جوان بوشهری متولد 14 آذر 1377 است مهدی قائدی در استقلال تهران در پست وینگر توپ می زند. مهدی قائدی بیوگرافی کم حاشیه ایی در جامعه فوتبال ایران داشته و سعی کرده تمرکز خود را بیشتر بر فوتبال قرار دهد. مهدی قائدی قد 1.66 متر دارد و شماره 16 استقلال را در لیگ برتر خلیج فارس بر تن می کند. وی در باشگاه های ایران جوان بوشهر و شاهین بوشهر سابقه بازی دارد.

مهدی قائدی
مهدی قائدی

قاعدی بازی خود را با ایران جوان بوشهر آغاز نمود. در فصل 95-96 به تیم اصلی این باشگاه راه پیدا کرد و در نخستین فصل بازیش در این تیم توانست با زدن 10 گل برای باشگاه به پدیده لیگ تبدیل گردد. این موضوع توانست نظر باشگاه های دیگر را به سمت وی تغییر دهد. تیم های استقلال تهران و پرسپولیس نیز در صدد به خدمت گرفتن وی برآمده و در نهایت قرار دارد او با استقلال رسمی شد.

مهدی قاعدی
مهدی قاعدی

مهدی قاعدی نخستین بازی خود را برای استقلال در 13 مرداد 96 مقابل استقلال خوزستان انجام داد. او در دقیقه 64 این بازی وارد میدان شد و با انجام حرکات تکنیکی توانست نظر بسیاری از طرفداران و منتقدان فوتبال را به خود جلب کند. بر همین اساس هواداران تیم استقلال به وی لقب باشوی کوچک را داده اند.

مهدی قاعدی
مهدی قاعدی

قائدی برای تیم ملی زیر 20 ساله های ایران در سال 2017 توسط امیر حسین پیروانی دعوت شد. قائدی اولین بازی ملی خود را مقابل زامبیا به میدان رفت در این بازی 18 دقیقه تلاش وی منجر به گل نشد. در بازی مقابل پرتغال نیز او حضور داشت و پس از چند دقیقه بدلیل مسدومیت از بازی خارج شد.

مهدی قاعدی
مهدی قاعدی

وی در مصاحبه ایی گفته : خدا را شاکرم که شرمنده زحمات خانواده ام و تیم استقلال نیستم . وی از استرس خود در نخستین روز تمرین در باشگاه استقلال گفت ولی استقبال گرم بازیکنان استقلال باعث برطرف شدن شرایط روحی پر اضطراب وی شده . قاعدی جوانترین بازیکن تاریخ لیگ برتر استقلال است که توانسته تا بحال بدون استرس در تمرینات و بازی های این تیم حضور پیدا کند.

مهدی قاعدی
مهدی قاعدی

مهدی قائدی بیوگرافی ورزشی کوچک و بی حاشیه ایی داشته مهدی قائدی قد نسبتا کوتاهی دارد و این باعث شده تا برخی منتقدان به این دلیل از وجود او در برخی پست های بازی نقد کنند. مهدی قائدی در استقلال روزهاای خوبی را پشت سر می گذارد. مبلغ قرارداد مهدی قائدی برای حضور 5 ساله او در تیم استقلال بطور دقیق عنوان نشده.

مهدی قاعدی
مهدی قاعدی

Mehdi Ghaedi (Persian: مهدی قائدیborn December 5, 1998) is an Iranian football midfielder who currently plays for Esteghlal in the Persian Gulf Pro League

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *