دسته‌ها
متفاوت

خلافی خودرو

لافی خودرو یکی از چالش هایی است که تمام رانندگان با آن روبرو هستند. پلیس راهور برای نهادینه کردن قوانین راهنمایی و رانندگی با متخلفان برخوردی جدی داشته از این رو جریمه هایی سنگینی را برای آنها در نظر گرفته . که در صورت پرداخت نکردن در مدت مشخص به دو برابر افزایش خواهد یافت .از این رو مطلع شدن از میزان , زمان و مکان جریمه برای رانندگان بسیار مهم است.

خلافی خودرو
خلافی خودرو

برای انجام این کار شما کافیست به سامانه پلیس راهور به آدرس rahvar120.ir بروید و در پایین صفحه گزینه استعلام میزان تخلفات رانندگی را انتخاب نمائید.

خلافی خودرو
خلافی خودرو

پس ار ورود به برگه استعلام میزان تخلفات رانندگی شما می توانید با وارد کردن شماره 8 رقمی درج شده در پشت کارت خودرو و متن امنیتی عمل جستجو را انجام دهید.

خلافی خودرو
خلافی خودرو

با کلیک بر روی دکمه جستجو عمل جستجو آغاز می گردد.

خلافی خودرو

 

در صورت داشتن خلافی , لیست آنها با اطلاعات کامل به شما نشان داده خواهد شد. و شما می توانید آنها را پرداخت نمائید.

به یاد داشته باشید که جریمه راهنمایی و رانندگی برای جلوگیری از ناهنجاری های اجتماعی بسیار مهم می باشد و بخشی از سرانه هزینه های نیروی انتظامی نیز , که حافظ امنیت کشور ما هستند از این طریق تامین می گردد. پس در صورت جریمه شدن سعی کنید در اسرع وقت وجه مربوطه را پرداخت نمائید تا هم از جریمه دو برابری جلوگیری شود و هم در فرهنگ شخصیتان احترام به قانون نهادینه گردد.

خلافی خودرو
خلافی خودرو

جریمه خاطیان قوانین راهنمایی رانندگی به سلامت رانندگی همگی مرتبط می باشد. بطوری که از وقوع رفتار های پرخطر در سطح شهر و جاده ها جلوگیری می کند. این مسئله در سلامت روحی و جسمی شهروندان تاثیر بسیار زیادی دارد . اکثر تصادفاتی که رخ وی دهد به دلیل رعایت نکردن همین قوانین راهنمایی و رانندگیست که از طرف برخی ساده بحساب می آیند.

خلافی خودرو
خلافی خودرو

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *