دسته‌ها
متفاوت

حامد هاکان

حامد ذاکری ملقب به حامد هاکان Hamed Hakan متولد سال 1362 در شهر ری و درگذشته سال 1396در تهران می باشد. وی معروف به دی جی حامد هاکان خواننده، آهنگساز، ترانه‌ سرا و تنظیم‌ کننده سبک پاپ موسیقی ایرانی بود. پدر او حجت الاسلام محمدعلی ذاکری از روحانیون معروف شهر ری می باشد  وی در یک خانواده مذهبی به دنیا آمد و از سن 6 سالگی خواندن را سبک مذهبی آغاز نمود . حامد در سن 17 سالگی به موسیقی پاپ روی آورد. علت مرگ حامد هاکان ایست قلبی عنوان شد. بیوگرافی زنده یاد حامد هاکان برای دوستداران او بسیار جذاب بوده . در پی درگذشت وی و شایعات زیاد  درباره همسر حامد هاکان از طرف جمعی دوستان از مردم عزیز انتظار احترام به حریم خصوصی و خانواده او می رود.

حامد هاکان
حامد هاکان

هاکان پس از سالها فعالیت در زمینه موسیقی سرانجام در سال 1393 موفق به دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد. اگر چه هیچ گاه آلبومی از طرف او بصورت رسمی وارد بازار موسیقی نشد. هاکان پس از همکاری با محسن چاوشی و محسن یگانه به شهرت رسید. و زمانی در عرصه موسیقی پاپ بسیار فعال بود.

Hamed Hakan
Hamed Hakan

وی در رشته کامپیوتر تحصیل کرد که این مسئله باعث پیشرفت بیشتر وی شد. هاکان مشوق اصلی خود در زمینه موسیقی را دایی مهربانش اش عنوان نموده . حامد دارای سه برادر و یک خواهر بود و او تا پایان عمر ازدواج نکرده بود.

علت مرگ حامد هاکان
علت مرگ حامد هاکان

حامد در تابستان 1384 ( آلبوم قاتل حرفه ای 2 ) را با همکاری محسن چاوشی آماده و روانه بازار کرد و انتشار این آلبوم شهرت آن را دوچندان کرد. سبکی که حامد هاکان به موسیقی پاپ ایران آورد سبک جدیدی بود ، بله سبک سیاه که تا آن زمان کسی با این سبک زیبا آشنا نبود. بعد از ( آلبوم قاتل حرفه ای 2 ) حامد ذاکری در سال 1385 آلبوم مشترکی با آقای علی ایرج به نام ( لوتی دست خوش ) را آماده کرد ؛ ولی متاسفانه به دلیل بعضی مسائل این آلبوم روانه بازار نشد و بعضی تراک های این آلبوم بدون اجازه حامد منتشر شد.

بیوگرافی زنده یاد حامد هاکان
بیوگرافی زنده یاد حامد هاکان

در سال 1385 برای مدت کوتاهی به کشور امارات رفت و در شهر دبی زندگی کرد و چند قطعه زیبا با آهنگ سازی استاد حسن شماعی زاده را آماده پخش کرده است و خودش از سفرهایی که به کشور امارات داشته بسیار راضی است و اعتقاد دارد در زمینه موسیقی نیز کمک زیادی به او شده است. وی عاشق موسیقی و خوانندگی بود ولی متاسفانه عمر کوتاهی داشت و نتوانست استعداد واقعی خود را شکوفا کند.

همسر حامد هاکان
همسر حامد هاکان

 

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *