دسته‌ها
متفاوت

آموزش روابط جنسی

آموزش روابط جنسی یکی از مهمترین بخش های هر زندگی زناشویی است که بایستی در طول زمان تحصیل افراد آنها را فرا گیرند. بطور معمول صحبت کردن در رابطه با مسائل جنسی در خانواده های ایرانی نوعی تابو محسوب می گردد. پرهیز از گفتار مطالب در مورد روابط جنسی باعث می گردد زوج ها در طول زندگی با مشکلات عدیده ایی روبرو شوند. و نا هنجاری های اجتماعی رخ دهد که ممکن است برخی از آنها برای اشخاص و جامعه پرهزینه باشد.

آموزش روابط جنسی
آموزش روابط جنسی

اگر این مطالب در دوران تحصیل دبیرستان و دانشگاه بصورت کاملا حساب شده و برنامه ریزی شده به جوانان آموزش داده شود با هزینه های کمتری در آینده روبرو هستیم. آشنایی با دنیای مردان و آشنایی با دنیای خانم ها باید برای جنس مخالف صورت گیرد. این نکته برای درک متقابل همدیگر بسیار مهم است. حتی در زمان آموزش بدلیل جذابیت موضوع معلمان و اساتید می توانند با آموزش صحیح رفتار شخصی مخاطبان خود که در جامعه از خود نشان می دهند را تحت تاثیر قرار دهند. اگر به پسران گفته شود دختران از افراد جذاب با شخصیت مثبت بیشتر خوششان می آید بصورت ناخودآگاه در ضمیر هر پسری رفتاری متناسب با ویژگیهای بیان شده توسط استاد شکل می گیرد. و اگر به دختران گفته شود پسران از چه دختری خوششان می آید بصورت غیر مستقیم رفتار مادران آینده را می توان تحت تاثیر قرار داد.

آموزش روابط جنسی
آموزش روابط جنسی

شاید بتوان ازدواج را مهمترین بخش زندگی هر کسی دانست. اگر این مرحله بدرستی انجام گیرد زوجین وارد دنیایی پر از خوشی و نشاط می شوند و اگر متاسفانه این مرحله بدستی انجام نشود مشکلات عدیده و هر روزی خواهند داشت. البته داشتن ازدواج موفق دلیل بر خوشبختی کامل نیست و بایستی قبل و در حین ازدواج آموزش هایی از طرف افراد واجد شرایط صورت گیرد.

آموزش روابط جنسی
آموزش روابط جنسی

آموزش های جنسی قبل از ازدواج به معنی انجام کارهای مرتبط نیست برای دانستن روش های روابط جنسی لازم نیست نزدیکی با جنس مخالف صورت گیرد. بلکه دانستن مطالب تئوری کفایت می کند. لازم نیست زن و شوهر در شب عروسی کاملا زوجی حرفه ایی باشند بلکه رعایت به موارد مهمی که برای داشتن رابطه نزدیکی مطلوب است کفایت می کند. رعایت موارد کوچکی که تاثیرات بزرگی دارند.

 

آموزش روابط جنسی
آموزش روابط جنسی

لحن صحبت کردن زن و شوهر , کلماتی که بیان می شود , بوی بدن , نوع لباس و پوشش ظاهری , پاکیزگی و تمیزی اندام های بدن , زمان مناسب برای هر دو طرف و نکاتی دیگر که به ظاهر کوچک هستند می تواند تجربه یک رابظه جنسی را تحت تاثیر خود قرار دهد. توجه کنید برای مردی که شغل آزاد دارد و هر روز با فروش آبزیان سر و کار دارد و این مسئله برایش چیزی عادی است بدون توجه به بوی بدن بخواهد با همسرش هم بستر شود. تجربه ایی که از این نزدیکی بجا می ماند ممکن است برای همسر آن شکنجه آور باشد و او سعی کند هر چه زودتر رابطه را به پایان برساند.

آموزش روابط جنسی
آموزش روابط جنسی

 

زن و شوهر نباید از یکدیگر انتظار اجرای روابط جنسی به اشکال غیر عادی را داشته باشند. توجه داشته باشید رابطه نزدیکی برای پایدار ماندن بایستی برای هر دو طرف لذت بخش باشد. در غیر اینصورت به تنش و بهانه برای اختلافات بزرگتر تبدیل می شود. بهترین توصیه به زوجین در این رابطه این است که از مشاوره های حرفه ایی با افراد آگاه استفاده کنند تا از مشکلات و اتفاقات احتمالی آینده مطلع گردند.

 

آموزش روابط جنسی
آموزش روابط جنسی

با بیان موضوع از همدیگر نترسید. اگر زن یا مرد در رابطه جنسی مشکلی دارد بهتر است آن را با همسر خود در میان بگذارد و از پزشکان برای برطرف کردن موضوع کمک بگیرد . ممکن است مسائلی که در نظر شما ناراحت کننده باشد و رفتار جنسی شما را تحت تاثیر قرار دهد مورد بی اهمیتی بوده و بسادگی توسط موارد پزشکی برطرف گردد. به یاد داشته باشید حس اعتماد متقابل و وفاداری به همسر یکی از بزرگترین کلید های موفقیت در روابط زناشویی است. برای جوانان نباید حتما آموزش تصویری روابط زناشویی , انواع رابطه از جلو , زناشویی عکس , عکس آموزش دخول و مسائل تحریک کننده دیگر را قرار داد بلکه بایستی مسائل کلی در سطح افراد با شخصیت متفاوت قرار داده شود . چرا که در غیر این صورت تاثیر عکس و منفی خواهد داشت.

 

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *