دسته‌ها
متفاوت

علی اکبریان

علی اکبریان فوتبالیست محکوم به حبس ابد ی است که سالها قبل در تیم های معروف پایتخت , یعنی پرسپولیس و استقلال تهران بازی می کرده. دستگیری علی اکبریان در رابطه با مواد مخدر بوده . وی در سالها قبل به روماریوی فوتبال ایران معروف بود. اکبریان به گفته خودش بر اساس خطا و اشتباه به راه خلاف کشیده و امیدوارست مورد عفو قرار گیرد. تصاویر علی اکبریان از بازی های قدیمی تکنیک و تاکتیک او در فوتبال را نشان می دهد.

علی اکبریان
علی اکبریان

به گفته وی بازی در هر دو تیم استقلال و پرسپولیس را دوست داشته ولی خونش آبیست. اکبریان گفت سطح تیم های لیگ ایران هر سال بهتر از سال های قبل می شود واین را باید به فال نیک گرفت. وی بیان نمود درست است که من در زندان هستم ولی همیشه رویدادهای فوتبال را دنبال می کنم و امیدوارم خداوند یک بار دیگر فرصتی تازه به من بدهد.

علی اکبریان
علی اکبریان

دستگیری اکبریان به دلیل حمل مواد مخدر بوده که پس از وساطت برخی از پیشکسوتان فوتبال به مرخصی آمده و دوباره با 28.5 گرم شیشه دستگیر شده. این بار 20 سال دیگر به حبس وی افزوده شد تا کار او برای آزاد شدن سخت تر گردد. وی هم اکنون در زندان قزل‌ حصار در حال گذراندن دوران حبس خود می باشد.

علی اکبریان
علی اکبریان

این بار اکبریان تنهاتر از قبل می باشد چرا که اعتماد رفیقان سابق خود را از دست داده . حکم سنگینی که برای او بریده اند امید همه را کمرنگ تر کرده. این مسئله بایستی درس عبرت برای دیگر بازیکنان سرمست از شهرت باشد که ممکن است این مسائل هر لحظه گریبان آنها را نیز بگیرد و مجبور شوند لقب فوتبالیست محکوم به حبس ابد را بدوش بکشند.

علی اکبریان
علی اکبریان

با نگاه به تصاویر علی اکبریان دیگر کسی بازیکن سابق استقلال و پرسپولیس را نمی تواند تجسم کند. البته هیچگاه نباید از لطف خداوند نا امید شد و ممکن است تدابیری برای آزادی مشروط وی در نظر گرفته شود. و ما شاهد الگویی از صبر و استقامت و موفقیت برای جوانان کشورمان باشیم. و دیگر شاهد دستگیری علی اکبریان نباشیم.

علی اکبریان

 

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *