دسته‌ها
متفاوت

درباره فیلم اکسیدان

درباره فیلم اکسیدان …. فیلم اکسیدان سر و صدای زیادی در بین فیلم های اخیر سینما به پا کرده است. باید  حامد محمدی نویسنده و کارگردان فیلم را تحسین کرد. نوشتن متن طنز، به مراتب سخت تر از سایر متن ها ی دیگر است، وی با این فیلم نشان داد که انواع طنز را می شناسد و با توانایی خود و داشتن شجاعتمی توان سینما را منفجر کرد به همان شکل که در  اکسیدان منفجر می کند و یا به قول عوام می ترکاند.

درباره فیلم اکسیدان
درباره فیلم اکسیدان

 

فیلم اکسیدان به تمام خط قرمز های سینما که تا کنون وجود داشته پایان داده است. در این فیلم کلماتی شنیده می شود که مخاطب فراموش می کند که در جمهوری اسلامی ایران در حال نماشای این فیلم است. فیلم با لودگی خاص از سوی نگار ( لیندا کیانی) شروع می شود که بازی درخشانی از خود به نمایش میگذارد. از همان ابتدا، با بسته شدن درب اتاق و صدای ماچ و بوسه، مشخص می کند که کارگردان از جسارت لازم برای به تصویر کشیدن چنین صحنه هائی برخوردار است.

 

درباره فیلم اکسیدان
درباره فیلم اکسیدان

 

علاوه بر لحن طنز و کمدی به تصویر کشیده شده در فیلم، نویسنده کوشیده است تا دست بر یکی از معضلات اجتماعی این روزها بگذارد؛ مسئله ی مهاجرت؛

درباره ی فیلم اکسیدان  . مهاجرت به هر قیمتی و با هر شرایطی. اتفاقی که با برنامه ریزی و نقشه قبلی از سوی نگار شکل می گیرد و با تلاش اصلان برای رساندن خود به نامزدش ادامه می یابد و دیگر داستان ها و رویدادهای فیلم را فراهم می کند. این که شخصیت های فیلم برای دستیابی به هدف خود پا روی بسیاری از آرمان ها و عقاید خود می گذارند از نکات مهمی است که فیلمساز به آن توجه کرده است.

 

درباره فیلم اکسیدان
درباره فیلم اکسیدان

فیلم اکسیدان فیلمی است که به سال ها ممنوعیت این موضوعات در سینما پایان داده است و باید از این اتفاق خرسند باشیم. برخی فیلم ها به دلیل به کار بردن کلمه ای سانسور و یا حتی توقیف شدند اما اکسیدان این را پشت سر گذاشته است. این فیلم شاید به اندازه فیلم های نهنگ عنبر ,  اجراجی ها و یا سریال شهرزاد و سریال عاشقانه فروش نداشته باشد ولی در نوع خود از دید منتقدان اثری دیدنی به حساب می آید. بازیگران فیلم اکسیدان بازیگران معروف سینمای ایران هستند. ما به شما دانلود فیلم اکسیدان را بصورت قانونی پیشنهاد می کنیم چرا که دانلود رایگان فیلم اکسیدان و سایر فیلم های دیگر ضربه سختی به صنعت سینمای ایران خواهد زد.

 

پردیس صنایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *