دسته‌ها
معرفی اپلیکیشن

Quiz of Kings

بازی کوییز آف کینگز Quiz of Kings برترین بازی سال ۹۵ از نگاه مخاطبین می باشد. کوییز آف کینگز یا بازی مسابقه پادشاهان از بازی های محبوب کاربران فضای مجازیست . تقلب در بازی کوییز اف کینگز به سادگی انجام پذیر نیست. دانلود کوییز اف کینگز Quiz of Kings به سادگی از طریق سایت کافه بازار قابل انجام است. بازی ایرانی کوییز آف کینگز به بالا رفتن سطح اطلاعات عمومی شما بسیار کمک خواهد کرد.

Quiz of Kings
Quiz of Kings

کوییز آف کینگز بازی جالبی است که توسط جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی امیر کبیر ساخته شده است. این بازی معمایی رقابتی در ماه های اخیر بین چند صد هزار نفر از کاربران فضای مجازی بسیار محبوب شده. نسخه اولیه این بازی ( کوییز آف کینگز اصلی ) در حالی بین میلیون ها کاربر جهانی محبوبیت دارد که بدلیل سوالات نا مرتبط با اطالاعات کاربران ایرانی , در ایران محبوبیت چندانی ندارد. از این رو نسخه ایرانی آن هم لذت بازی و هم لذت برنده شدن را برای کاربران ایرانی فراهم نموده.

Quiz of Kings
Quiz of Kings

برای دانلود کوییز اف کینگز ( نسخه اندرویدی ) کافیست به کافه بازار سری بزنید و آن را جستجو نمائید تا براحتی دانلود و اجرا شود.

Quiz of Kings
Quiz of Kings

پس از نصب و اجرا شما می توانید با کلیک بر روی دکمه شروع بازی جدید , وارد بازی شوید.

Quiz of Kings
Quiz of Kings

شما می توانید از داخل برنامه حریفی (مثلا دوستان خود) را انتخاب نمائید و یا بصورت کاملا تصادفی اپلیکیشن یک حریف برای شما در نظر می گیرد. تقلب در بازی کوییز اف کینگز به سادگی قابل انجام نیست. بازی کوییز آف کینگز می تواند بسیار سرگرم کننده و آموزنده یاشد.

Quiz of Kings
Quiz of Kings

بازی Quiz of Kings در شش مرحله انجام می گیرد. در صورتی که نوبت شما باشد . صفحه ایی به شما نشان داده خواهد شد تا موضوع سوالات آن مرحله انتخاب گردد.

 

Quiz of Kings
Quiz of Kings

پس از انتخاب موضوع , ابتدا سه سوال در زمینه موضوع انتخابی شما پرسیده می شود. و پس از آن سه سوال درباره همان موضوع از حریف شما پرسیده می شود.

کوییز آف کینگز
کوییز آف کینگز

در صورتی که به سوالات درست جواب دهید چراغ سبز و در صورت پاسخ غلط چراغ قرمز به شما داده خواهد شد. پس از آن نوبت حریف است و حریف بایستی موضوع دلخواه خود را انتخاب نماید. بعد از پاسخ به سه سوالش نوبت شماست تا به سه سوال مورد نظر با موضوع انتخابی حریفتان جواب دهید.

کوییز آف کینگز
کوییز آف کینگز

پس از پاسخ دادن به هر سوال شما می توانید نظر خود را راجع به سوال طرح شده با یک کلیک مشخص کنید.

کوییز آف کینگز
کوییز آف کینگز

در پایان نیز برنده مسابقه بر اساس تعداد چراغ های سبز و قرمز مشخص می شود. با هر بازی شما می توانید سکه و امتیاز دریافت کنید و رتبه خود را بالاتر ببرید. در نخستین ورژن این بازی حدود 15 هزار سوال طراحی شد. این سوالات در موضوعاتی مانند

  • لوگو و سرگرمی
  • ورزش
  • سینما
  • اطلاعات عمومی
  • مذهبی
  • تاریخ
  • علمی
  • فوتبال

طراحی شد. که در نسخه های بعدی این بازی به تعداد آنها افزوده شد. این بازی دو نفره کاملا رایگان و رقابتی است. شما می توانید برای دوستانتان دعوت نامه ارسال کنید و آنها را به رقابت و مبارزه فرا بخوانید. QuizOfKings

 

پارسا معتمد

یک پاسخ به «Quiz of Kings»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *