دسته‌ها
معرفی اپلیکیشن

برنامه ضبط صفحه نمایش اندروید

در این مقاله سعی داریم تا اپلیکیشن مفید و کاربردی دیگری را در زمینه ثبت رویدادها بر روی صحه نمایش گوشی را به شما معرفی کنیم. اپلیکیشن ADV Screen Recorder , برنامه ضبط صفحه نمایش اندروید می باشد که به شما کمک می کند تا بتوانید هر آنچه بر روی صفحه نمایش گوشی تان رخ می دهد را ضبط و ذخیره نمائید. برای نصب این اپلیکیشن رایگان شما می توانید به گوگل پلی رفته و ADV Screen Recorder را جستجو کنید.

برنامه ضبط صفحه نمایش اندروید

 

سپس بر روی دکمه نصب کلیک کنید تا اپلیکیشن دانلود و نصب گردد. بعد از این مرحله بر روی دکمه Open کلیک کنید تا برنامه اجرا گردد.

 

برنامه ضبط صفحه نمایش اندروید

 

با اجرای برنامه صفحه پیامی بر روی گوشی شما ظاهر می شود و اجازه اجرا یا انصراف برنامه را اش ما می خواهد . برای اینکه در دفعات بعدی از شما دوباره این مجوز گرفته نشود شما می توانید داخل چک باکس را کلیک و آن را انتخاب نمائید. پس از اجرا برنامه در حافظه گوشی مقیم می گردد و منویی مانند شکل زیر بر روی گوشی نمایش داده می شود . شما می توانید از این منو فرایند کاری خود را انتخاب نمائید.

برنامه ضبط صفحه نمایش اندروید

برای گرفتن فیلم از صفحه نمایش و کارهایی که در حال انجام دادن هستید شما می توانید بر روی گزینه Record کلیک کنید. پس از انجام فیلم برداری بر روی آیکون برنامه که در قسمت بالا قرار دارد رفته و روی آن کلیک کنید تا عملیات ضبط فیلم متوقف شود برای دیدن فیلم ضبط شده بر روی گزینه Review کلیک کنید تا تمام کلیپ های ضبط شده را به شما نمایش دهد.

برنامه ضبط صفحه نمایش اندروید

 

اگر شما بخواهید روی فیلم عملیات ویرایش انجام دهید با کلیک بر روی علامت سه نقطه سمت راست گزینه های ویرایش را فعال نمائید.

برای گرفتن عکس از صفحه نمایش گوشی خود کافی است گزینه Capture را انتخاب نمائید تا بسادگی ار صفحه نمایش عکس بگیرید. برای دیدن عکس های گرفته شده نیز می توانید بر روی گزینه Review کلیک نموده و زبانه Image  را انتخاب کنید.

برنامه ضبط صفحه نمایش اندروید

با انتخاب گزینه Setting از منوی کشویی شما می توانید تنظیماتی اعم از رزولوشن ضبط تصاویر , افقی عمودی بودن تصاویر , فعال یا غیر فعال بودن ضبط صدا و نمایش تاچ صفحه در فیلم را مدیریت کنید.

برنامه ضبط صفحه نمایش اندروید
برنامه ضبط صفحه نمایش اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *