اپلیکیشن ها برای همه ما یادآور تسهیل کارها می باشند. در نظر بگیرید که فارغ از نوع گوشی تلفن هوشمند تان استفاده از app ها کارها را برای شما بسیار ساده تر کرده اند . ما در این شاخه قصد معرفی اپلیکیشن ها را داریم.

برای مثال اگر بخواهید از کتاب های صوتی استفاده کنید بجای اینکه در سایت های مختلف بدنبال آنها بگردید می توانید یک app خوب و جامع را بر روی گوش خود نصب کنید و از تمامی کتب موجود استفاده نمائید.

استفاده از اپلیکیشن ها منحصر به دسته و گروه خاصی نمی باشد و شما می توانید برای هر نیاز خود در گوگل پلی یا اپ ستور app پیدا کنید.

امروزه اکثرا بخاطر سادگی و راحتی کاربرانشان برای سایت های خود اپلیکیشن اندروید یا IOS طراحی و تولید می کنند. و معرفی اپلیکیشن ها امری بسیار کاربردی می باشد.

Quiz of Kings

بازی کوییز آف کینگز Quiz of Kings برترین بازی سال ۹۵ از نگاه مخاطبین می باشد. کوییز آف کینگز یا بازی مسابقه پادشاهان از بازی های محبوب کاربران فضای مجازیست . تقلب در بازی کوییز اف کینگز به سادگی انجام پذیر نیست. دانلود کوییز اف کینگز Quiz of Kings به سادگی از طریق سایت کافه بازار قابل انجام است. بازی ایرانی کوییز آف کینگز به بالا رفتن سطح اطلاعات عمومی شما بسیار کمک خواهد کرد.

Quiz of Kings

Quiz of Kings

کوییز آف کینگز بازی جالبی است که توسط جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی امیر کبیر ساخته شده است. این بازی معمایی رقابتی در ماه های اخیر بین چند صد هزار نفر از کاربران فضای مجازی بسیار محبوب شده. نسخه اولیه این بازی ( کوییز آف کینگز اصلی ) در حالی بین میلیون ها کاربر جهانی محبوبیت دارد که بدلیل سوالات نا مرتبط با اطالاعات کاربران ایرانی , در ایران محبوبیت چندانی ندارد. از این رو نسخه ایرانی آن هم لذت بازی و هم لذت برنده شدن را برای کاربران ایرانی فراهم نموده.

Quiz of Kings

Quiz of Kings

برای دانلود کوییز اف کینگز ( نسخه اندرویدی ) کافیست به کافه بازار سری بزنید و آن را جستجو نمائید تا براحتی دانلود و اجرا شود.

Quiz of Kings

Quiz of Kings

پس از نصب و اجرا شما می توانید با کلیک بر روی دکمه شروع بازی جدید , وارد بازی شوید.

Quiz of Kings

Quiz of Kings

شما می توانید از داخل برنامه حریفی (مثلا دوستان خود) را انتخاب نمائید و یا بصورت کاملا تصادفی اپلیکیشن یک حریف برای شما در نظر می گیرد. تقلب در بازی کوییز اف کینگز به سادگی قابل انجام نیست. بازی کوییز آف کینگز می تواند بسیار سرگرم کننده و آموزنده یاشد.

Quiz of Kings

Quiz of Kings

بازی Quiz of Kings در شش مرحله انجام می گیرد. در صورتی که نوبت شما باشد . صفحه ایی به شما نشان داده خواهد شد تا موضوع سوالات آن مرحله انتخاب گردد.

 

Quiz of Kings

Quiz of Kings

پس از انتخاب موضوع , ابتدا سه سوال در زمینه موضوع انتخابی شما پرسیده می شود. و پس از آن سه سوال درباره همان موضوع از حریف شما پرسیده می شود.

کوییز آف کینگز

کوییز آف کینگز

در صورتی که به سوالات درست جواب دهید چراغ سبز و در صورت پاسخ غلط چراغ قرمز به شما داده خواهد شد. پس از آن نوبت حریف است و حریف بایستی موضوع دلخواه خود را انتخاب نماید. بعد از پاسخ به سه سوالش نوبت شماست تا به سه سوال مورد نظر با موضوع انتخابی حریفتان جواب دهید.

کوییز آف کینگز

کوییز آف کینگز

پس از پاسخ دادن به هر سوال شما می توانید نظر خود را راجع به سوال طرح شده با یک کلیک مشخص کنید.

کوییز آف کینگز

کوییز آف کینگز

در پایان نیز برنده مسابقه بر اساس تعداد چراغ های سبز و قرمز مشخص می شود. با هر بازی شما می توانید سکه و امتیاز دریافت کنید و رتبه خود را بالاتر ببرید. در نخستین ورژن این بازی حدود 15 هزار سوال طراحی شد. این سوالات در موضوعاتی مانند

  • لوگو و سرگرمی
  • ورزش
  • سینما
  • اطلاعات عمومی
  • مذهبی
  • تاریخ
  • علمی
  • فوتبال

طراحی شد. که در نسخه های بعدی این بازی به تعداد آنها افزوده شد. این بازی دو نفره کاملا رایگان و رقابتی است. شما می توانید برای دوستانتان دعوت نامه ارسال کنید و آنها را به رقابت و مبارزه فرا بخوانید. QuizOfKings

 

پارسا معتمد

اپلیکیشن همراه اول

اپراتور همراه اول نخستین و بزرگترین شرکت ارتباطات سیار ایران ( IR-MCI ) می باشد. این اپراتور اپلیکیشن همراه اول را برای مدیریت حسابهای خطوط تلفن مشتریان در دسترس عموم قرار داده . اپلیکیشن همراه من کاربران بسیاری در سرتاسر ایران دارد. شما می توانید این اپ را از بازار , گوگل پلی و یا سایت همراه من دریافت نمائید. همراه اول همیشه سعی کرده در زمینه خدمات رسانی به مشتریان خود پیشرو باشد.

اپلیکیشن همراه اول

اپلیکیشن همراه اول

برای دریافت اپلیکیشن همراه من شما می توانید به سایت بازار , گوگل پلی و یا سایت همراه من رفته و اپ همران من را دریافت و نصب نمائید.

اپلیکیشن همراه اول

اپلیکیشن همراه اول

پس از نصب اپلیکیشن به صفحه اصلی ارجاع داده خواهید شد.

اپلیکیشن همراه اول

اپلیکیشن همراه اول

در صورتی که برای اولین بار این اپ را نصب می کنید بایستی ابتدا ثبت نام نمائید. بدین منظور بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

اپلیکیشن همراه اول

اپلیکیشن همراه اول

پس از وارد کردن کد فعال سازی که از طرف سامانه همراه اول برای شما ارسال گردید, بر روی دکمه ادامه کلیک کنید.

اپلیکیشن همراه اول

اپلیکیشن همراه اول

هم اکنون شما قادرید از اپلیکیشن همراه اول استفاده نمائید. پس از باز کردن اپ به صفحه اصلی ( خانه ) آن ارجاع داده خواهید شد. در این صفحه صورت حساب میان دوره شما قابل مشاهده و در صورت تمایل قابل پرداخت است.

اپلیکیشن همراه اول

اپلیکیشن همراه اول

با کلیک بر روی علامت سه خط منو بالا و سمت راست  , منویی کشویی با گزینه های امکانات مختلف در دسترس شما قرار خواهند گرفت. البته برخی از این گزینه ها بصورت میانبر در پایین صفحه اصلی قرار دارند.

اپلیکیشن همراه اول

اپلیکیشن همراه اول

برای انجام کارهای ضروری میانبر هایی پایین صفحه اصلی وجود دارد بطور مثال در صورتی که بخواهید به صورت حساب های خود دسترسی داشته باشید بر روی گزینه صورتحساب من کلیک کنید.

اپلیکیشن همراه اول

اپلیکیشن همراه اول

در صورتی که قصد استفاده از خدمات همراه اول را دارید بر روی گزینه میانبر خدمات من کلیک نمائید.

اپلیکیشن همراه من

اپلیکیشن همراه من

در صورتی که قصد استفاده از پشتیبانی همراه اول را دارید بر روی گزینه پشتیبانی کلیک کنید.

اپلیکیشن همراه من

اپلیکیشن همراه من

اپلیکیشن همراه من از اپراتور همراه اول نیز مانند اپلیکیشن ایرانسل از جمله اپ های پر کاربرد برای کاربران تلفن های همراه می باشد. شما می توانید این اپ را برای سیتم عامل های مختلف دریافت کرده و نصب همراه من را براحتی انجام دهید. شماره های همراه اول با 091 و 0990 شروع می گردد . که کاربران با این پیش شماره ها قادر به استفاده از اپ همراه من خواهند بود.

 . Mobile Telecommunication Company of Irancommonly abbreviated as MCI and also known under its brand name Hamrahe Aval

is the first and largest mobile operator in Iran. MCI is a subsidiary of the Telecommunication Company of Iran and has approximately 17 million postpaid and 49 million prepaid subscribers. Hamrahe Aval’s service is available in 1,239 cities and over 70,000 kilometers of highway in Iran. It provides roaming services via 271 partner operators in more than 112 countries.

In December 2010, 5.5% of the MCI shares were offered on the Iranian over-the-counter market (Farabourse), at a value of $396 million, which was the largest IPO-to-date in the Iranian OTC equity market.

امیر سعادت

اپلیکیشن ایرانسل‌

اپلیکیشن ایرانسل‌ برنامه ایی برای مدیریت کلیه سرویس های ایرانسل است. به کمک این اپ شما می توانید تماس ها , پیامک ها و حجم اینترنت ایرانسلی خود را مدیریت کنید. این اپلیکیشن برای تمامی پلتفرم ها اعم از اندروید ( Android ) , آی او اس ( IOS ) و ویندوز ( Windows ) موجود است. استفاده از این اپ بین کاربران اینترنت بسیار فراگیر شده به نحوی که تا بحال در حدود 5 میلیوت نفر کاربر فعال برای آن فقط در سایت کافه بازار ثبت شده.

اپلیکیشن ایرانسل‌

اپلیکیشن ایرانسل‌

 

ایرانسل دومین اپراتور تلفن همراه ایران و اولین اپراتور بزرگ دیتای ایران است. شرکت ایرانسل در زمینه خدمات شبکه تلفن همراه , اینترنت پرسرعت تلفن همراه ( 2G 3G 4G 4/5G ) , اینترنت پر سرعت وایمکس ثابت , و اینترنت پرسرعت وایمکس TD-LTE فعالیت می‌کند. در سال 1384 از طرف سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور و وزارت ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات مجوز اپراتوری دوم تلفن همراه به شرکت ایرانسل واگذار گردید. این شرکت تا بحال با ارائه سرویس های مختلف نظر کاربران بسیاری در سراسر ایران را به خود جلب کرده. در این راستا برای مدیریت سرویس های خود برنامه ایی برای دستگاه های هوشمند به نام مای ایرانسل MyIrancell راه اندازی نموده که انجام امور مربوطه از طریق آن بسیار ساده تر می باشد.

اپلیکیشن ایرانسل‌

اپلیکیشن ایرانسل‌

بدین منظور برای نصب اپ ایرانسل شما می توانید از سایت های معتبری ( مانند کافه بازار ) با توجه به سیستم عامل دستگاه هوشمند خود اقدام نمائید. پس از دریافت اپ ایرانسل آن را در گوشی خود نصب کنید.

اپلیکیشن ایرانسل‌

اپلیکیشن ایرانسل‌

پس از نصب شما به صفحه اصلی منتقل می شوید. در ابتدا بایستی شما شماره سیم کارت های خود را از طریق برگه حساب ها به اپلیکیشن معرفی کنید. برای این کار بر روی گزینه حساب پایین صفحه کلیک نمائید.

اپلیکیشن ایرانسل‌

اپلیکیشن ایرانسل‌

با کلیک بر روی گزینه افزودن حساب شما می توانید هر تعداد سیم کارت که قصد مدیریت آنها را دارید به اپلیکیشن اضافه کنید.

اپلیکیشن ایرانسل‌

اپلیکیشن ایرانسل‌

با انتخاب گزینه شارژ مجدد از پایین صفحه اصلی شما قادرید سیم کارت مورد نظرتان را به میزان دلخواه شارژ کنید. پرداخت آنلاین از طریق این اپلیکیشن امکان ساده تری برای خرید شارژ به شما ارائه می دهد.

اپلیکیشن ایرانسل‌

اپلیکیشن ایرانسل‌

اگر شما از اینترنت گوشی استفاده می کنید به شما پیشنهاد می کنیم بسته های اینترنت ایرانسل را بر اساس میزان استفاده انتخاب نمائید. بدین منظور بر روی گزینه خرید بسته در پایین صفحه اصلی کلیک کنید تا به صفحه خرید بسته منتقل شوید.

اپلیکیشن ایرانسل‌

اپلیکیشن ایرانسل‌

با انتخاب گزینه تاریخچه , اطلاعاتی راجع به سرویس های گرفته شده تان از ایرانسل به شما ارائه می گردد.

اپلیکیشن ایرانسل‌

اپلیکیشن ایرانسل‌

در بخش طرحها شما می توانید پیشنهاد های ویژخ خود و پیشنهاد های روز ایرانسل را مشاهده فرمائید.

اپلیکیشن ایرانسل‌

اپلیکیشن ایرانسل‌

با کلیک بر روی گزینه سه خط بالا و سمت راست منوی اصلی برنامه به شما نمایش داده خواهد شد. در این منو شما به بخش های مختلف اپلیکیشن دسترسی خواهید داشت.

اپلیکیشن ایرانسل‌ را می توانید برای گوشی و کامپیوتر استفاده نمائید.  اپلیکیشن ایرانسل‌من ابزاری بسیار کاربردی برای مدیریت حساب های سیم کارت شماست. بدلیل حجم کم این برنامه دانلود اپلیکیشن مای ایرانسل بسیار سریع و با کند ترین اینترنت ها امکان پذیر است. دانلود ایرانسل من برای کامپیوتر نیز امکان پذیر است.

 

م.خاشعی

تاکسی آنلاین اسنپ Snapp

تاکسی آنلاین اسنپ Snapp سرویسی است که در قالب یک اپلیکیشن به مردم ارائه شده. شما بوسیله اسنپ می توانید با نزدیک ترین تاکسی اسنپی به مقصد خود سفر کنید. یکی از مزایای این سرویس قیمت مناسب آن است و به همین دلیل تعداد زیادی از مردم از آن استفاده می کنند. دلیل دیگر محبوبیت اسنپ سادگی و راحتی استفاده و سفارش تاکسی است و دلیل دیگر کار کردن بصورت پاره وقت و در زمان های دلخواه رانندگان است. دانلود اسنپ رانندگان براحتی از طریق کافه بازار و سایت رسمی اسنپ قابل امکان می باشد.

تاکسی آنلاین اسنپ Snapp

تاکسی آنلاین اسنپ Snapp

شما می توانید هم به عنوان سرویس دهنده (راننده) و هم بعنوان سرویس گیرنده (مسافر) از اپ اسنپ استفاده نمائید. بدین منظور کافیست به کافه بازار را وب سایت اسنپ رفته و در آن این عبارت snapp را جستجو کنید. پس از مشاهده آن می توانید اقدام به نصب برنامه نمائید. این اپلیکیشن هم برای سیستم عامل اندروید و هم برای سیستم عامل ios تهیه شده است.

تاکسی آنلاین اسنپ Snapp

تاکسی آنلاین اسنپ Snapp

 

اپلیکیشن اسنپ از سرویس location شما استفاده می کند و اگر آن فعال نباشد از شما خواسته می شود آن را فعال کنید. تا بتواند عملیات موقعیت یابی را انجام دهد.

 

تاکسی آنلاین اسنپ Snapp

تاکسی آنلاین اسنپ Snapp

اکنون شما می توانید وارد برنامه اسنپ شوید.

تاکسی آنلاین اسنپ Snapp

تاکسی آنلاین اسنپ Snapp

کار کردن با اپلیکیشن اسنپ بسیار آسان است بدین منظور در ابتدا پس از اجرا شما موقعیت مبدا را مشخص نمائید. برای این کار دو روش وجود دارد روش اول کلیک بر روی متن “کجا هستید ؟” و پس از آن نوشتن آدرس مبدا و روش دوم که ساده تر است , کلیک بر روی گزینه مکان یاب گوگل که در سمت راست و پایین صفحه قرار دارد.

تاکسی آنلاین اسنپ Snapp

تاکسی آنلاین اسنپ Snapp

اکنون برای تایید بر روی آیکون مبدا کلیک کنید. اپلیکیشن موقعیت مبدا را برای شما ثبت می کند و آیکون مقصد را به شما نشان می دهد. شما با حرکت دادن نقشه موقعیت مقصد را به اسنپ اطلاع خواهید داد پس از اینکه به آدرس مقصد خود رسیدید بر روی آیکون مقصد کلیک کنید تا موقعیت مقصد تثبیت گردد. در این حالت اسنپ بر اساس فاصله هزینه سفر را برای شما محاسبه می کند.

تاکسی آنلاین اسنپ Snapp

تاکسی آنلاین اسنپ Snapp

با کلیک بر روی گزینه درخواست اسنپ شما به نزدیک ترین خودرو اسنپی متصل می گردید.

تاکسی آنلاین اسنپ Snapp

تاکسی آنلاین اسنپ Snapp

در صورتی که به هر دلیل از سفر با اسنپ منصرف شدید می توانید بر روی گزینه لغو درخواست کلیک کنید. پس از سفر با خودرو از طریق اسنپ شما می توانید کرایه محاسبه شده را هم از طریق کارت های عضو شتاب و هم از طریق وجه نقد به راننده پرداخت کنید. اسنپ در ایران بسیار محبوب است. رانندگان عزیز برای دانلود اسنپ رانندگان و ثبت نام در اسنپ کافیست به سایت اسنپ مراجعه کرده و برای دریافت اپلیکیشن اسنپ به کافه بازار مراجعه نمایند.

 

م.خاشعی

اپلیکیشن خلافی خودرو

اپلیکیشن خلافی خودرو به شما کمک می کند تا بتوانید هم از طریق اینترنت و هو از طریق پیامک بوسیله گوشی هوشمندتان از آخرین اطلاعات خلافی خودروتان مطلع شوید. دانستن تعداد و نوع خلافی ماشین برای رانندگان اهمیت بالایی دارد چرا که می توانند بوسیله آن از پرداخت و شاید اعتراض بر آن مطلع گردند. اپ های مختلفی برای این کار طراحی و نوشته شده است . ما در اینجا به معرفی از اپلیکیشن خلافی خودرو که در گوگل پلی نشر داده شده است می پردازیم.

اپلیکیشن خلافی خودرو

اپلیکیشن خلافی خودرو

پس از نصب و اجرای این برنامه شما با صفحا بسیار ساده ایی رو برو خواهید شد. در کل کار با این اپلیکیشن بسیار ساده است. بطوری که برای گرفتن خلافی کافی است مانند تصویر بالا در قسمت استعلام خلافی , شماره 8 رقمی کارت ماشین تان را وارد کنید.

اپلیکیشن خلافی خودرو

اپلیکیشن خلافی خودرو

پس از آن بایستی کمی صبر کنید تا به از شما خواسته شود یک کد امنیتی را وارد نمائید.

اپلیکیشن خلافی خودرو

اپلیکیشن خلافی خودرو

پس از وارد کردن کد امنیتی شما بایستی منتظر بمانید تا اطلاعات مربوطه از سرور دریافت گردد.

اپلیکیشن خلافی خودرو

 

در صورت داشتن خلافی , لیست خلافی های شما نشان داده خواهد شد. همچنین با کلیک بر “مشاهده جزئیات و پرداخت” شما می توانید از ریز جزئیات آن خلافی مطلع گردید.

اپلیکیشن خلافی خودرو

در بالای برگه اصلی دو قسمت وجود دارد که برای راهنمایی شما در نظر گرفته شده.

  • جدول نمره منفی
  • نرخ جرائم رانندگی

اپلیکیشن خلافی خودرو

با کلیک بر روی هر یک از این قسمت ها بطور واضح جدول نمره منفی و نرخ جرائم رانندگی به شما نشان داده خواهد شد . تا در صورت لزوم بتوانید محاسبه دقیقی از جرائم خود داشته باشید.

اپلیکیشن خلافی خودرو

برای مطلع شدن از نمره منفی هم بایستی پروسه ایی شبیه گرفتن خلافی را انجام دهید. در قسمت استعلام نمره منفی , شماره گواهی نامه خود را وارد نمائید.

اپلیکیشن خلافی خودرو

کمی صبور باشید تا کد امنیتی به شما نشان داده شود و در صورت داشتن نمره منفی از چند و چون آن آگاه شوید.

اپلیکیشن خلافی خودرو

اپلیکیشن خلافی خودرو

 

 

م.خاشعی

بررسی اپلیکیشن Pixlr o matic

افکت گذاری سریع بر روی عکس ها از جمله کارهای پرطرفدار کاربران در شبکه های اجتماعی است . شما می توانید از طریق اپلیکیشن های مختلف جلوه های زیبایی به عکس های خود بدهید و آنها را برای دوستان خود ارسال کرده و یا در پروفایل خود استفاده کنید. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی اپلیکیشن Pixlr o matic بپردازیم. ابتدا برای دانلود این اپ به کافه بازار یا گوگل پلی رفته و عبارت Pixlr o matic را جستجو کنید.

بررسی اپلیکیشن Pixlr o matic

پس از یافتن برنامه آن را نصب کنید.

بررسی اپلیکیشن Pixlr o matic

پس از نصب آن را اجرا کرده تا به صفحه اصلی ارجاع داده شوید. در اولین اجرا از شما سوالی مبنی بر موافقت تان برای لایسنس برنامه پرسیده می شود . گزینه I accept را انتخاب نمائید.

بررسی اپلیکیشن Pixlr o matic

پس از ارجاع به صفحه اصلی شما با محیط بسیار ساده ایی روبرو خواهید شد . این محیط به شما اجازه می دهد تا بتوانید بسادگی با اپلیکیشن کار کنید.

بررسی اپلیکیشن Pixlr o matic

به دو روش می توانید بر روی عکس مورد نظرتان کار کنید. اسنپ شات و یا آپلود از هر کدام که مایل هستید عکس مورد نظرتان را انتخاب نمائید.

بررسی اپلیکیشن Pixlr o matic

نوار راهنمای پایین اپلیکیشن بصورت پیش فرض بر روی حالت انتخاب تم عکس است با حرکت انگشت و اسکرول کردن شما می توانید تم های رنگی مختلفی را بر روی عکس تان قرار دهید . یکی از ویژگیهای مثبت این اپلیکیشن پیشنمایش افکت پس از قرار انتخاب یکی از حال هاست که در این صورت شما می توانید در هر مرحله پیش نمایشی از تغییرات را ملاحظه کرده و در صورتی که به آن علاقه داشتید آن را تائید نمائید.

بررسی اپلیکیشن Pixlr o matic

با انتخاب آیکون دوم که شبیه لامپ روشن است شما می توانید افکت های زیبایی را بر روی عکس خود قرار دهید . فقط کافیست که با انگشت تان نوار افکت ها را اسکرول نمائید.

بررسی اپلیکیشن Pixlr o matic

پس از افکت گذاری شما می توانید یک قاب بصورت مجازی دور عکس تان قرار دهید . بدین منظور آیکون سوم که به شکل قاب است را انتخاب کنید و قاب مورد نظرتان را با اسکرول کردن پیدا نمائید.

بررسی اپلیکیشن Pixlr o matic

اگر شما قصد دارید قسمتی از عکس خود را کراپ کنید بر روی آیکون کراپ که در بالا و سمت چپ است کلید نمائید.

بررسی اپلیکیشن Pixlr o matic

و در آخر برای ذخیره سازی و یا اشتراک عکس خود بر روی آیکون Save  که بشکل دیسک است کلیک نمائید.

بررسی اپلیکیشن Pixlr o matic

بررسی اپلیکیشن Pixlr o matic

 

 

م.خاشعی

تبدیل آنلاین فرمت های مختلف به یکدیگر

اپلیکیشن All File Converter برای تبدیل آنلاین فرمت های مختلف به یکدیگر در گوشی های هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد. این برنامه رایگان کمک بسیار خوبی برای تبدیل انواع فرمت های تصویر , صدا , ویدئو و … است. تبدیل فرمت ها به یکدیگر برای هر کاربری مورد استفاده نیست ولی اگر در موقعیتی به آن احتیاج داشته باشید به اهمیت آن پی خواهید برد.

تبدیل آنلاین فرمت های مختلف به یکدیگر

برای این کار کافیست به گوگل پلی رفته و عبارت All File Converter را جستجو کنید تا برنامه مورد نظر یافته شود. سپس آن را نصب کنید.

تبدیل آنلاین فرمت های مختلف به یکدیگر

پس از نصب و اجرای برنامه به صفحه اصلی آن ارجاع داده خواهید شد. در این صفحه انواع موضوعات مانند تصویر , داکیونت , ویدئو , صدا و غیره وجود دارد که با کلیک بر روی هر کدام از آنها فرمت فایل های پشتیبانی شده نمایش داده می شود.

تبدیل آنلاین فرمت های مختلف به یکدیگر

برای تبدیل فایل تصویری خود به هر یک از فرمت های مشخص شده کافی است ابتدا بر روی دکمه آپلود کلیک کنید. با این کار از شما فایل مبدا گرفته می شود و بر روی سرور ارسال می گردد. سپس نوع فایلی که می خواهید به آن تبدیل شود را انتخاب نمائید و دکمه Convert را بفشارید تا عملیات تبدیل فایل (بر روی سرور مربوط به برنامه) انجام گیرد. و خروجی به شما ارسال شود.

تبدیل آنلاین فرمت های مختلف به یکدیگر

شما می توانید همین روال ساده را برای تبدیل انواع فایل ها به یکدیگر انجام دهید. تا کنون اپلیکیشن های مختلفی برای تبدیل فایل ها به یکدیگر ساخته شده اند ولی کمتر نرم افزاری برای تبدیل این حجم از فرمت طراحی و پیاده سازی شده.

تبدیل آنلاین فرمت های مختلف به یکدیگر

اگر قصد تبدیل فایل های ویدئویی به فایل MP4 و یا تبدیل فایل های ورد به PDF و یا فایل های صوتی به MP3 را دارید ما به این اپلیکیشن براحتی می توانید آن را انجام دهید.

تبدیل آنلاین فرمت های مختلف به یکدیگر

بایستی به این موضوع توجه کنید که برای کار کردن با این اپلیکیشن حتما به اینترنت متصل باشید.  اپلیکیشن All File Converter در دو نسخه رایگان و پولی عرضه شده که نسخه پولی آن هیچ محدودیتی در تبدیل فرمت ها ندارد.

تبدیل آنلاین فرمت های مختلف به یکدیگر

تبدیل رایگان برای فایل های کوچکتر از 100 مگا بایت و فقط برای 2 بار صورت می گیرد. و بایستی برای برداشتن محدودیت از نسخه پولی آن استفاده نمائید.

نسخه پولی این برنامه از فرمت های زیر پشتیبانی می کند.

(3GP, 3G2, FLV, MKV, MP4, MPEG-2, OGG, WEBM و WMV) در ویدیوها

(MP3, OGG, WAV, WMA, AAC, FLAC, M4A و MMF) در فایل‌های صوتی

(JPG, PNG, BMP, EPS, GIF, HDR, EXR, SVG, TGA, TIFF, WBMP و WEBP) در عکس‌ها

(PDF, DOC, TXT, ODT, FLASH و HTML) در اسناد و فایل‌های متنی

(EPUB, MOBI, PDF, LRF, FB2, LIT, PDB, TCR) در کتاب‌های الکترونیکی

(ZIP, BZ2, 7Z و GZ) در فایل‌های فشرده

تبدیل آنلاین فرمت های مختلف به یکدیگر

تبدیل آنلاین فرمت های مختلف به یکدیگر

 

 

م.خاشعی

اپلیکیشن گوگل ترنسلیت

اپلیکیشن گوگل ترنسلیت برنامه ایی بسیار کاربردی برای همه می باشد که کار ترجمه متون از زبانی به زبان دیگر را برای کاربران بسیار آسان می کند. این اپ کاربردی برای سیستم عامل اندروید در حدود 500 میلیون بار دانلود و نصب شده که آمار بسیار بالایی برای یک برنامه می باشد. اپلیکیشن گوگل ترنسلیت کار ترجمه بیش از 70 زبان زنده دنیا را برای شما آسان می کند. این برنامه امکانات جالبی دارد که به برخی از آنها به اختصار اشاره می کنیم.

اپلیکیشن گوگل ترنسلیت

برای نصب این اپلیکیشن کافی است به google play رفته و در قسمت جستجو عبارت translate را جستجو کنید. تا اپ ترنسلیت گوگل برای شما نمایش داده شود با کلیک و نصب این برنامه شما به صفحه اول آن هدایت خواهید شد.

اپلیکیشن گوگل ترنسلیت

بعد از اینکه به صفحه اصلی google translate app منتقل شدید با محیطی جالب روبرو خواهید شد. محیطی ساده و در عین حال کارآمد. ابتدا بهتر است زبان خود را از طریق منوی بالا انتخاب کنید.

اپلیکیشن گوگل ترنسلیت

همانطور که گفته شد شما قادرید متون , عکس و صدای مورد نظرتان را به بیش از 70 زبان زنده دنیا ترجمه کنید. برای این کار کافی است زبان مبدا و زبان مقصد را انتخاب نمائید.

اپلیکیشن گوگل ترنسلیت

یکی از کاربردهای جالب این اپلیکیشن ترجمه متون نوشته شده بر روی عکس ها می باشد. مثلا شما وسیله ایی خریداری کرده اید و می خواهید متن روی کارتن آن را ترجمه نمائید. برای این کار فقط کافیست با کلیک بر روی آیکون دوربین عکسی از نوشته کارتن محصول مورد نظرتان بگیرید.

اپلیکیشن گوگل ترنسلیت

گوگل پس از تجزیه و تحلیل متن نوشته شده بر روی عکس آن را شناسایی می کند و دور متن شناسایی شده کادری مشخص می کند .

اپلیکیشن گوگل ترنسلیت

سپس شما قادرید با کشیدن انگشت بر روی قسمت های متن مورد نظرتان ترجمه آن قسمت را مشاهده کنید. و یا اینکه با کلیک بر روی آیکون میکروفون ترجمه صوتی خود را داشته باشید.

اپلیکیشن گوگل ترنسلیت

اگر ترجمه متن مورد نظرتان زیاد باشد شما می توانید آن را در روی گوشی خود ذخیره کنید و یا برای دیگران به اشتراک بگذارید. زبانهایی که از طرف ترنزلیتور گوگل نا الان پشتیبانی می شوند به شرح زیر هستند.

زبانهای مورد ترجمه گوگل:

فارسی, آفریکانس, آلبانیایی, عربی, ارمنی, آذربایجانی, باسک, بلاروس, بنگالی, بوسنیایی, بلغاری, کاتالان, سبویی, چینی (ساده), چینی (سنتی), کرواتی, چک, دانمارکی, هلندی, انگلیسی, اسپرانتو, استونیایی, فیلیپینی, فنلاندی, فرانسوی, گالیسی, گرجستان, آلمان, یونان, گجراتی, هائیتی کریول, عبری, هندی, همانگ, ژاپنی مجارستانی, ایسلندی, اندونزی, ایرلندی, ایتالیایی,, جاوه, کانادا, خمر, کره ای, لائوس, لاتین, لتونی, لیتوانی , مقدونی, مالزیایی, مالتی, مراتی, نروژی, لهستانی, پرتغالی, رومانیایی, روسی, صربی, اسلواکی, اسلوونیایی, اسپانیایی, سواحیلی, سوئدی, تامیلی, تلوگو, تایلندی, ترکی, اوکراینی, اردو, ویتنامی, ویلز, ییدیش

 

م.خاشعی

اپلیکیشن فیس چنجر 2

اپلیکیشن های زیادی در فضای مجازی به هدف تفریح سرگرمی تهیه و تولید شده اند که برخی از آنها برای کاربران بسیار جالب است. امروز قصد داریم یکی از این اپ ها که بین مردم محبوب شده را به شما معرفی کنیم. شوخی کردن با عکس چهره از قدیم برای همه جالب و سرگرم کننده بوده است اما تغییرات در عکس توسط نرم افزار های پیچیده برای همه دشوار است. اپلیکیشن فیس چنجر 2 بصورت کاملا ساده به شما کمک می کند با عکس چهره مورد نظرتان شوخی کنید.

اپلیکیشن فیس چنجر 2

ابتدا به گوگل پلی رفته و در قسمت جستجو عبارت Face Changer 2 را تایپ کنید . پس از نمایش آیکون اپ بر روی آن کلیک کرده و آن را نصب نمائید.

اپلیکیشن فیس چنجر ۲

حجم اپلیکیشن فیس چنجر 2 زیاد نیست (حدود 26 مگابایت) و شما بایستی به این مقدار فضای خالی بر روی دیواس خود داشته باشید. پس از طی چند ثانیه آن نصب می شود و شما می توانید آن را اجرا نمائید. برای اینکه از محبوبیت این اپ مطلع شوید یادآور می شم تا کنون حدود 10 میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده.

اپلیکیشن فیس چنجر 2

پس از اجرای برنامه شما می توانید یک عکس از گالری عکس هایتان انتخاب نمائید و یا در صورت تمایل با استفاده از دوربین گوشی عکس بگیرید.

 

اپلیکیشن فیس چنجر ۲

در پایین صفحه اصلی چند زبانه وجود دارد که با انتخاب هر یک شما می توانید تغییراتی بر روی عکس انتخاب شده انجام دهید.

اپلیکیشن فیس چنجر ۲

این تغییرات عمدتا بر روی صورت اعمال می گردد تغییراتی مانند افزودن ریش و سبیل , تغییر موی سر , تغییر در چشمان , گوش , بینی و اجزاء دیگر صورت . که عمده این تغییرات را با کلیک بر روی زبانه Face Part می توانید اعمال نمائید.

اپلیکیشن فیس چنجر ۲

البته شما قادرید تغییرات دیگری مانند افرودن کلاه و زیورآلات و … را نیز بر روی عکس اعمال کنید. قسمت زیبای دیگری که در این نرم افزار وجود دارد زبانه Morph است که در آن شما می توانید شکل و چهارچوب صورت  تغییر دهید معمولا با این تغییر شکل خنده داری را می توانید خلق کنید.

 

اپلیکیشن فیس چنجر ۲

اپلیکیشن فیس چنجر ۲

در پایان پس از انجام تغییرات پیشنهادیتان می توانید عکس نهایی را ذخیره نمائید. برای این کار کافی است بر روی گزینه سه نقطه بالا و سمت راست کلیک کرده و از منوی باز شده گزینه Save to gallery را انتخاب نمائید.

 

م.خاشعی

برنامه ضبط صفحه نمایش اندروید

در این مقاله سعی داریم تا اپلیکیشن مفید و کاربردی دیگری را در زمینه ثبت رویدادها بر روی صحه نمایش گوشی را به شما معرفی کنیم. اپلیکیشن ADV Screen Recorder , برنامه ضبط صفحه نمایش اندروید می باشد که به شما کمک می کند تا بتوانید هر آنچه بر روی صفحه نمایش گوشی تان رخ می دهد را ضبط و ذخیره نمائید. برای نصب این اپلیکیشن رایگان شما می توانید به گوگل پلی رفته و ADV Screen Recorder را جستجو کنید.

برنامه ضبط صفحه نمایش اندروید

 

سپس بر روی دکمه نصب کلیک کنید تا اپلیکیشن دانلود و نصب گردد. بعد از این مرحله بر روی دکمه Open کلیک کنید تا برنامه اجرا گردد.

 

برنامه ضبط صفحه نمایش اندروید

 

با اجرای برنامه صفحه پیامی بر روی گوشی شما ظاهر می شود و اجازه اجرا یا انصراف برنامه را اش ما می خواهد . برای اینکه در دفعات بعدی از شما دوباره این مجوز گرفته نشود شما می توانید داخل چک باکس را کلیک و آن را انتخاب نمائید. پس از اجرا برنامه در حافظه گوشی مقیم می گردد و منویی مانند شکل زیر بر روی گوشی نمایش داده می شود . شما می توانید از این منو فرایند کاری خود را انتخاب نمائید.

برنامه ضبط صفحه نمایش اندروید

برای گرفتن فیلم از صفحه نمایش و کارهایی که در حال انجام دادن هستید شما می توانید بر روی گزینه Record کلیک کنید. پس از انجام فیلم برداری بر روی آیکون برنامه که در قسمت بالا قرار دارد رفته و روی آن کلیک کنید تا عملیات ضبط فیلم متوقف شود برای دیدن فیلم ضبط شده بر روی گزینه Review کلیک کنید تا تمام کلیپ های ضبط شده را به شما نمایش دهد.

برنامه ضبط صفحه نمایش اندروید

 

اگر شما بخواهید روی فیلم عملیات ویرایش انجام دهید با کلیک بر روی علامت سه نقطه سمت راست گزینه های ویرایش را فعال نمائید.

برای گرفتن عکس از صفحه نمایش گوشی خود کافی است گزینه Capture را انتخاب نمائید تا بسادگی ار صفحه نمایش عکس بگیرید. برای دیدن عکس های گرفته شده نیز می توانید بر روی گزینه Review کلیک نموده و زبانه Image  را انتخاب کنید.

برنامه ضبط صفحه نمایش اندروید

با انتخاب گزینه Setting از منوی کشویی شما می توانید تنظیماتی اعم از رزولوشن ضبط تصاویر , افقی عمودی بودن تصاویر , فعال یا غیر فعال بودن ضبط صدا و نمایش تاچ صفحه در فیلم را مدیریت کنید.

برنامه ضبط صفحه نمایش اندروید

برنامه ضبط صفحه نمایش اندروید

اپلیکیشن نوار

امروز قصد داریم یک اپلیکیشن جالب و کاربردی برای گوش دادن به کتاب های صوتی را به شما معرفی کنیم. اپلیکیشن نوار به شما کمک می کند از شنیدن کتاب های صوتی مورد علاقه خود لذت ببرید. در نوار تعداد زیادی کتاب صوتی در زمینه های مختلف وجود دارد که شما می توانید برخی از آنها را به رایگان و برخی دیگر را با پرداخت هزینه ایی نه چندان زیاد دانلود کرده و از گوش دادن به آنها لذت ببرید. ما در ادامه سعی می کنیم دانلود و نصب آن را به شما نشان دهیم.

اپلیکیشن نوار

ادامه مطلب