دسته‌ها
دانلود برنامه اندروید

خودنمایی ویندوز برای اندروید

کمپانی مایکروسافت یکی از معروفترین شرکت های تولید نرم افزار در جهان است که از سالها پیش در این زمینه فعالیت داشته . سیستم عامل ویندوز که برای تبلت و گوشی ها طراحی و تولید شد محبوبیت خاصی بین کاربران بدست نیاورد. اکنون با تغییرات جدید اعمال شده , خودنمایی ویندوز برای اندروید عنوان شده . اخیرا مایکروسافت سرمایه گذاری خاصی بر روی ویندوز 10 مایکروسافت انجام داده و بسیار خوش بین می باشد.

خودنمایی ویندوز برای اندروید

مؤسسه‌ی تلسایت اعلام کرد ویندوز در بازار تبلت ها رشد قابل توجهی داشته است. این اظهار نظر بر اساس تحقیقاتی که در استرالیا انجام گرفته اعلام شده ولی شواهد نشان می دهد در سرتاسر جهان چنین پیش بینی خواهد شد. طبق تحقیقات و برآوردهای به عمل رسیده مایکروسافت تا پایان سال جاری از اندروید پیشی خواهد گرفت. اما باید صبر کرد و صحت آن را دید. در نتیجه ویندوز پس از آی او اس در جایگاه دوم قرار خواهد گرفت.

خودنمایی ویندوز برای اندروید

مطالعات در استرالیا نشان می دهد سهم اندروید 29 درصد , ویندوز 22 درصد و آی او اس 49 درصد می باشد. که اگر ویندوز بتواند تغییرات اساسی خود را اعمال دارد در آینده نزدیک به آرزوی خود خواهد رسید. اکنون می توان گفت  اپل – سامسونگ – مایکروسافت و لنوو برترین تولید کنندگان تبلت در نیمه‌ اول 2017 هستند و ۸۰ درصد از مجموع تبلت‌های به فروش رفته در قاره استرالیا متعلق به این شرکت ها بوده است.

خودنمایی ویندوز برای اندروید

کمپانی اپل همچنان پیشتاز بازارهای فروش تبلت در جهان می باشد کیفیت کالا و برندسازی صحیح باعث شده تا تبلت های اپل به این درجه از محبوبیت نائل گردد. این بدان معنی است که رقبای دیگر مانند اندروید و ویندوز بایستی راه دشواری برای کنار زدن چنین رقیب سرسختی را پیش رو قرار دهند.

خودنمایی ویندوز برای اندروید

روی آوردن سازندگان تبلت به تولید تبلت های هیبریدی و بهبود کارکرد لمسی رابط کاربری باعث شده تا تبلت های مایکروسافت از رشد بهتری برخوردار شود. تلسایت برآورد می کند تبلت های ویندوزی رشدی 7درصدی نسبت به سال قبل داشته باشند که ای رشد رقمی حدود 1.7 میلیون تبلت را شامل می گردد. که با توجه به جایگزینی تبلت های جدید با دستگاه های قدیمی رشد بهتری انتظار می رود.

خودنمایی ویندوز برای اندروید
خودنمایی ویندوز برای اندروید

 

م.خاشعی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *