دسته‌ها
دانلود برنامه اندروید

دانلود تلگرام ایکس

تلگرام ایکس Telegram X بصورت رسمی از طریق شرکت تلگرام معرفی و تایید شد. تلگرام ایکس برای اندروید و ios منتشر گردیده تا کاربران بتوانند بصورت سریعتر از سرویس های تلگرام استفاده نمایند. اگر می خواهید بدانید تلگرام ایکس چیست با ما همراه باشید. در این پست دانلود برنامه تلگرام ایکس برای شما قرار داده شده است. دانلود تلگرام ایکس و سپس نصب آن می تواند همزمان همراه با اپلیکیشن اصلی تلگرام بر روی یک گوشی انجام پذیرد.

دانلود تلگرام ایکس
دانلود تلگرام ایکس

اپلیکیشن Challegram با تغییر دادن نام و آیکون خود به تلگرام ایکس Telegram X برای پلتفرم اندروید محیا شد. این نسخه جدید تلگرام است که بدون هیاهو در گوگل پلی منتشر گردید. البته تلگرام در وب سایت خود بصورت رسمی این اپ که دومین برنامه این تیم بزرگ می باشد را تایید نمود. اپلیکیشن تلگرام اکس برنامه ایی بر اساس TDLib است که امکان کار سریعتر با ظاهری جذاب را برای کاربران فراهم نموده.

دانلود تلگرام ایکس
دانلود تلگرام ایکس

تلگرام با بیش از 40 میلیون کاربر ایرانی توانسته نقش بسیار بزرگی در تمام مراحل زندگی مردم داشته باشد. در زمینه اقتصاد اکثر افراد برای اطلاع رسانی محصولات خود از این برنامه استفاده می کنند. امید است که این اپ هم بتواند جایگاه خوبی بین کاربران بدست آورد.

دانلود تلگرام ایکس
دانلود تلگرام ایکس

محیط جذاب و روان‌تر

با دانلود برنامه تلگرام ایکس و نصب آن شما با تصویری مانند عکس بالا روبرو خواهید شد.با کمی گشت و گذار در آن پی خواهید برد که سرعت بهتری نسبت به نسخه اصلی دارد. بزرگ تر شدن کادر پیامها , عکس ها و خوانایی بهتر از جمله ویژگیهای تلگرام اکس می باشد.

نمایش بدون Bubble

یکی دیگر از ویژگیهای  Telegram X حذف کادر دور پیام هاست. در این صورت متن یا عکس جای بیشتری برای نمایش دارد. این امکان برای نمایش استیکر تلگرام مفید است.

تلگرام ایکس چیست
تلگرام ایکس چیست

پیش نمایش چت‌ها

با لمس طولانی بر روی چت ها می توانید پیش نمایشی از محتوای آنها را مشاهده نمائید. ظاهر جذاب این برنامه می تواند عاملی برای استفاده بیشتر آن توسط کاربران باشد.

Swipe کردن پیام‌ها

در این نسخه تلگرام شما با کشیدن یک پیام به سمت راست و چپ می توانید آن را برای دیگران فوروارد , ریپلای و … کنید.این امکان در سرعت کار با پیام رسان بسیار موثر است.

 

اپلیکیشن Telegram X
اپلیکیشن Telegram X

تلگرام اعلام کرده که ممکن است تلگرام ایکس در آینده جایگزین تلگرام معمولی که در حال حاضر از آن استفاده می کنید گردد. البته تلگرام این مسئله را بصورت کاری قطعی اعلام نکرده و انجام یا عدم انجام ان منوط با گسترش و اتفاقات آینده است. نکته مهم TDLib است که امکان استفاده از API های تلگرام برای توسته و گسترش نسخه های سفارشی آن را دارد. تلگرام ایکس

اپلیکیشن Telegram X
اپلیکیشن Telegram X

 

 

دانلود برنامه اندروید
م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *