دسته‌ها
دانلود برنامه اندروید

دانلود برنامه qr code برای اندروید

برنامه های qr code reader کاربردهای فراوانی دارند بر این اساس ما برای شما دانلود برنامه qr code برای اندروید را قرار داده ایم. دانلود برنامه qr code منحصر به یک برنامه خاص نیست بلکه برنامه های مختلفی برای این کار وجود دارند. ما برنامه zxing را به شما معرفی می کنیم . دانلود برنامه qr code , زیکسینگ امتحان شده و بدون هیچ تبلیغی به شما سرویس کیو آر کد ارائه می دهد. دانلود اپلیکیشن qr code با سرعت عالی برای یک بار انجام می گیرد و استفاده آن در هر جایی به شما پیشنهاد می گردد.

دانلود برنامه qr code برای اندروید
دانلود برنامه qr code برای اندروید

کیو آر کد مخفف Quick Response Code به معنی کد پاسخ سریع می باشد. نام های دیگری مانند رمزینه پاسخ سریع یا رمزینه ماتریسی نیز به آن اطلاق کرده اند. مهم آن است که کدی با امکان زیاد برای انجام کارهای دیجیتال دارید. نرم افزار های زیادی در این زمینه وجود دارند تا بتوانند این کد را برای شما ترجمه کنند. ما در زیر لینک دانلود برنامه کیو آر کد زیکسینگ  zxing را برای شما قرار داده ایم. این برنامه یکی از بهترین برنامه ها در نوع خود می باشد.

دانلود برنامه qr code
دانلود برنامه qr code

با نصب این اپلیکیشن بر روی گوشی اندرویدی خود براحتی و بدون هیچ تبلیغاتی می توانید معنی تمام QR Code ها را متوجه شوید. در صورت نیاز شما می توانید آنها را برای دیگران به اشتراک بگذارید. در قسمت تنظیمات شما می توانید تنظیمات سفارشی خود را اعمال کنید.

qr code reader
qr code reader

تولید کیو آر کد QR Code Generator

وب سایت های بسیاری برای ساخت کیوآر کد وجود دارند. شما می توانید از آنها برای بسیاری از کارهای خود استفاده کنید. بطور مثال بر روی اکثر کالاهای وارداتی برچسب QR Code وجود دارد. با اسکن آنها با اطلاعات زیادی در مورد آن کالا دسترسی پیدا خواهید نمود. ما به شما وب سایت goqr.me را برای ساخت این کد ها پیشنهاد می کنیم.

QR Code Generator
QR Code Generator

رمزنگاری کیو آر کد در سال 1994 توسط شرکت کابوشیکی گایشا دنسو که زیر مجموعه شرکت تویوتا است ابداع شد. که امروزه علاوه بر ژاپن در سرتاسر دنیا از آن استفاده می شود. شما علاوه بر نام وب سایت ها بلکه هر چیز دیگر را می توانید از این طریق به شکل رمزنکاری ماتریسی در آورید.  عناصر اصلی نشانه , مربع‌ هایی با تعداد حداقل 21×21 و حداکثر 177×177 می باشند که تعداد آنها بستگی به مقدار محتوای کد شما دارد.

 

 

دانلود برنامه اندروید
م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *