دسته‌ها
دانلود برنامه اندروید

ردیاب سامسونگ کانکت تگ

ردیاب سامسونگ کانکت تگ در آخرین کنفرانس توسعه دهندگانش در سن‌ فرانسیسکو پرده برداری شد. این گجت دوست داشتنی به شما کمک می کند تا از حضور کودکتان و یا وسایل شخصی که امکان گم کردنشان است مطلع شوید. این گجت از فناوری شبکه‌ Narrowband بهره می برد. ردیاب سامسونگ کانکت تگ Connect Tag اولین گجتی است که از اینترنت اشیاء استفاده می کند.

ردیاب سامسونگ کانکت تگ

ردیاب سامسونگ کانکت تگ دو استاندارد مهم Cat M1 و NB-IoT را ساپورت می نماید. این گجت تازه سامسونگ پهنایی معادل ۴.۲ در ۴.۲ سانتی‌متر و ضخامتی معادل ۱.۲ سانتی‌متر دارد و با کانکت به گوشی هوشمندتان و استفاده از اپلیکیشن مخصوص خود در هر زمان و مکان موقعیت خود را به شما اطلاع می دهد. ردیاب سامسونگ کانکت تگ بر خلاف بسیاری از گجت های مشابه امکان اتصال به اینترنت را دارد.

ردیاب سامسونگ کانکت تگ

با امکان اتصال به اینترنت این قابلیت فراهم می شود که در فواصل طولانی هم ردیابی خوبی داشته باشد. اکثر ردیاب های شناخته شده فقط از طریق بلوتوث قابل اتصال به گوشی شما هستند و در نتیجه امکان فواصل طولانی را ندارند. در ضمن اپلیکیشن این گجت کاربردی ویژگی Geofencing یا همان تعیین محدوده‌ی جغرافیایی را هم به شما ارائه می دهد. پس اگر فرزند شما به خارج از حیاط و در محیط خیابان برود یک هشداری به شما می دهد.

ردیاب سامسونگ کانکت تگ

بدین صورت والدین به کمک این گجت کاربردی و مفید می توانند از آن برای مطلع شدن از حضور فرزندانشان در مکانهای مختلف مانند مدارس, فروشگاه ها و غیره مطلع گردند. بدلیل پشتیبانی گجت ردیاب سامسونگ از ویژگی Samsung SmartThings Cloud شما می توانید در زمان وارد شدن به آشپزخانه قهوه ساز خود را بگونه ایی برنامه ریزی کنید که بصورت خودکار روشن شود و یا کارهایی از این قبیل انجام گیرد. و در اصل این کارها به واسطه سیستم موقعیت‌یابی وای‌فای انجام می گیرد.

ردیاب سامسونگ کانکت تگ
ردیاب سامسونگ کانکت تگ

 

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *